Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet az a baj, hogy 23 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet az a baj, hogy 23 éves létemre nem vagyok helyes srác vagy csak egyszerűen a negatív kisugárzásom elnyom minden mást?

Figyelt kérdés

Nincs sok tapasztalatom ez igaz. Most értem el arra pontra amikor úgy gondolom, hogy az a nagyon sok meló amit beletettem, hogy azzá váljak aki most vagyok, mutatkozik meg. Csak félek, hogy közben nem nagyon éltem.

Bizonytalanul mozgok a randizás, tárkeresés terén még, csak nem tudom, hogy azért mert nincs sok tapasztalatom vagy azért mert úgy nézek ki ahogy, és ez miatt nem is "illene" barátnőt keresnem?

Bár korosztályomhoz hasonlítva szerintem helyes vagyok ( persze kinek mi az ideálja) de még sem megy a szemezés, se nem könnyű észrevennem a másik nem érdeklődését felém.

Ez a bénázás csak önbizalom hiánya lenne és így a kisugárzásom is "taszító" a másik fél szemében?



2016. jún. 15. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Az utóbbi.
2016. jún. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet magadról.
2016. jún. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon a külsődre helyezed a hangsúlyt. Így biztos, hogy nem fogsz célt érni.
2016. jún. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát a személyiségemnek nincs sötét foltja, egy kissé introvertált vagyok de ősszintén, csak ennyi.

Ezért is gondolkodok rajta sokat, hogy lehet, hogy a külső a fontosabb inkább...

Bár mostanában direkt próbálom észrevenni ki az aki megnéz. Múltkor két lány volt kik az utca másik oldalán jöttek szembe, először csak az egyik nézett mosolyogva a majd szólt a barátnőjének.

Egy másik esetben a mozgólépcsőn szembe jött egy lány, mosolyogva belenézett a szemembe, én hirtelen elkaptam a figyelmem de egyből meg is gondoltam magam és még akkor is engem figyelt.

Bár azokon a napokon amúgy is több magabiztosságot éreztem, talán csak az sugárzott ki belőlem és csak ennyi lenne a kulcs?

2016. jún. 15. 15:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Elbeszélünk egymás mellett. Bocsesz. A külső természetesen fontos ahhoz, hogy egyáltalán észrevegyenek a csajok. Az ismerkedős fázisban azonban sokkal fontosabb a bátorság, a humorérzék, és a női lélek ismerete.
2016. jún. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!