Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiuk, tényleg ritka az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, tényleg ritka az olyan lány aki intelligens, okos, jó humorú, kedves, és ezekkel párhuzamosan nagyon szép, csinos, jó stílusú, ápolt, és karban tartja a testét?

Figyelt kérdés
Én úgy látom, hogy ezek a párosítások azért annyira nem ritkák a lányok között, jó nem is gyakori, de vannak még ilyen lányok bőven. (20-on éves korosztály)

2016. jún. 15. 16:47
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
35%
En allig látok ilyet, aki meg ilyen az foglalt. S mivel a szépség relatív, ezert sokszor szépnek tartot nők nekem átlagosak, es fordítva mások átlagosnak tartott lanyok nekem top tízes kategória. S ugyanez igaz a belsőre is.
2016. jún. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
48%
Nem annyira ritka, csak sajnos, aki tudja ezt magáról elég nagyképű is hozzá. Valamint sokan, mert fősulira vagy egyetemre járnak, automatikusan elkönyvelik magukat intelligens és okos nőnek, de a kettő nem feltétlenül jár együtt, tehát attól is függ, hogy a nő gondolja ezt magáról, esetleg másoknak ez a véleménye róla. Még annyit, hogy a 20-as korosztályban, még nem annyira nehéz karban tartani a testet, ahogy a férfiaknál sem. 30 felett viszont annál inkább.
2016. jún. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
54%
Én nem igazán ismerek ilyeneket. Valahol mindig elcsúszott a történet.
2016. jún. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
82%
Én sok ilyet ismerek, többségük tartósan egyedülálló. (Bár az is lehet, hogy a férfiak mércéje feljebb van ezen tulajdonságokat illetően.)
2016. jún. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
61%
Ez nagyon de nagyon ritka. A szépség meg szubjektív. Egyik haverom odáig volt egy lányért, jártak is egy évig és ő róla mondta ezt hogy ez a lány okos, vicces, kedves, sportol, ápolt, csinos és iszonyatosan szép is. Na és mindennel egyet értettem csak a szépséggel nem. Nekem épphogy megütötte az átlagos szintet arcilag is meg testileg is. Szóval ez emberenként változó. Nekem akik külsőre tetszenek azok fejben nagyon el vannak veszve az meg csoda ha egy lány humoros is a szépség meg okosság mellett. Én még nem találkoztam olyannal akire minden igaz.
2016. jún. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
57%

Ezek a tulajdonságok nem binárisak, azaz nem olyanok, hogy van vagy nincs, hanem sokféle mèrtèkűek lehetnek. Olyanokat ismerek, amikben némelyik jobban, némelyik kevésbé van még, de olyat sajna nem, akiben mindegyik magas szinten megtalálható. Mondjuk aki ilyen, az emellè elèg szociális, társaságközepe-típus, èn még nem ilyen vagyok. Ha találnèk egy olyan lányt, akiben mindezek legalább közepesen magas szinten megvannak, és emellè nem annyira szociális, inkább visszahuzòdò, nagyon örülnék neki. Sőt, az is elég, ha pl. sport tekintetében mellettem kezd el fejlődni.


24/F

2016. jún. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
65%
Ritka, mint árvaházban a szülői értekezlet.
2016. jún. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
És, fiúk, ha még is találkoznátok egy ilyen lánnyal, akkor össze jönnétek vele, vagy félnétek tőle, és nem mernétek kezdeményezni? :) Illetve megbecsülnétek egy ilyen lányt?
2016. jún. 15. 19:04
 9/29 anonim ***** válasza:
50%
Ha tetszik és érzékeltetné velem ő is, hogy bejövök neki, akkor elhívnám egy nyalásra. [fagyira értendő].
2016. jún. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
57%
én se lányban, se fiúban nem nagyon találok ilyen embert.
2016. jún. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!