Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért olyan ritka az átlagos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan ritka az átlagos, nem túl csinos, nem szuper szexi és még nem is komplexusokkal teli nő?

Figyelt kérdés
2013. márc. 24. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ritka, sőt abból van a legtöbb, legalább is én így látom! L
2013. márc. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elég sűrű csak ott bújkálnak.
2013. márc. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem ritka, de egyáltalán nem biztos hogy akar ismerkedni

lehet hogy tökjól el van egyedül, pont mert nem kell neki visszaigazolás, nem komlpexusos és erős akaratú, nem tűri hogy irányítgassák.

2013. márc. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A 3. válaszolóval egyet értek. Én is olyan vagyok, bár én inkább a férfi ismerőseim elmondása szerint, megközelíthetetlen vagyok, és félelmet keltek a férfiakban, a túlzott határozottságommal! :)

De ne add fel!

2013. márc. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én pl ilyen lányt keresek! de nem talalok :/

17/f

2013. márc. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem ritka!Csak rossz ajton kopogtatsz. A fiuk hajlamosak arra hogy hogy lanyok utan epekednek akiknel eselyuk sincs. Max barat zona.Jarj nyitott szemmel es ne a legszebbekhez menj oda. Vagy rosszabb esetben ami meg gyakoribb hogy rajuk nyomultok facebookon.
2013. márc. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

biztos pont elöled bújkálnak...


neem, most komolyan... akiröl pl csak tippelnél, hogy van-e valakije, a legtöbb határozott, vidám csajról azt mondanád, hogy foglalt, pedig egyáltalán nem

nyilván társas lények vagyunk, jó, ha van mellettünk valaki, de ez nem azt jelenti, hogy ha egyedül vagyok és rinyálok, akkor jobb lesz, csak látni kell mindennek a jó oldalát :)

én tudok olyat, aki azért nem próbálkozott nálam, mert úgy gondolta, hogy olyan nincs, hogy ne legyen pasim (pedig még csak 16 leszek, és egyetlen barátom volt), pedig tetszett a srác, de így már nem tudnék vele összejönni

én úgy látom, hogy a fiúk saját fejében megalkotott kis képek sok mindent elronthatnak, biztos van rá más példa is :(


L

2013. márc. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!