Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszonéves férfiak, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves férfiak, akik tizenévesen nem néztek ki jól és kb. az összes lány inkább elfordult tőlük, felnőttként viszont már egészen vonzók és jól néznek ki, mennyire vagytok visszahúzódóak?

Figyelt kérdés
Nehezen szánjátok rá magatokat, hogy kezdeményezzetek egy ismerkedést vagy elhívjatok egy lányt randira?
2016. jún. 15. 17:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló a helyzet, illetve annyiban másabb, hogy alapjáraton jóképűnek számítok, viszont régen rajtam is volt jócskán felesleg, 106 kg-ról aztán lefogytam 83ra, változtattam az öltözködésemen, kinézetemen. Mondjuk azóta se hinném hogy én lennék a csajok kedvence, ha meg látom hogy valamelyik kinézett akkor is csak azt gondolom hogy biztos csak én hiszem úgy. Az évek során elég sokat fejlesztettem magamon, így simán kezdeményezek bármelyik lánynál, sok randim is volt már. Bár azért érdekelne, hogy miért érdekel ez a téma téged ennyire kedves kérdező :D
2016. jún. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!