Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 33 éves férfiként egyedülálló,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 éves férfiként egyedülálló, megoldás?

Figyelt kérdés

2 éve volt legutóbb próbálkozás egy nővel, távolság miatt nem jött össze, pár hónapig találkozgattunk. A netes társkeresők mind vagy fizetősek vagy eredménytelenek.


Van megoldás arra, hogy ne maradjak egyedül?


2016. jún. 16. 06:50
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

33 évesen panaszkodsz, hogy egyedül vagy, de sajnálsz havi pár ezer forintot egy társkereső oldalra...

Nem mondom, hogy az a tuti megoldás, de ha ennyire sóherként állsz a dologhoz, akkor mi lesz, ha összejössz valakivel?

Panaszkodsz majd, hogy sokba kerül a randi?

2016. jún. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem sajnáltam de csak olyan hölgyeket találtam az oldalakon akiknek vagy nem tetszettem, vagy hónapok óta nem voltak online, ezért írtam, hogy az nekem nem opció.


De ha lenne egy olyan oldal ami jobb, mint amiket ismerek, nem sajnálnám azt a pár ezret.

2016. jún. 16. 07:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nehéz társat találni :(


A társkeresők fizetősek,feleslegesek,és eredménytelenek!

ismerkedj sok helyen ,élőben,neten fórumokon,oldalakon

és majd talán találsz barátnőt,sok sikert kívánok neked!

2016. jún. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj olyan rendezvényekre, amik ingyenesek.
2016. jún. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!