Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehetne átlag alatti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne átlag alatti arcú, de nem kövér lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
A nyikhaj 12 éves szintű testalkatom miatt nem is próbálkozok érett lányoknál/nőknél, mert annak ellenére, hogy az arcom igényes és szerintem nem nézek ki rosszul, nem valószínű, hogy egy szép lány is vonzalmat érezne egy csontváz iránt, szóval logikus, hogy inkább az átlag alatti kinézetű csajoknál kellene próbálkoznom, de azt tapasztaltam, hogy aki meg arcra csúnyább, azon alapból szinte mindig van rendesen súlyfelesleg (szóval a csúnya arc és a kövér alkat együtt jár), ami engem egy bizonyos mértékig nem zavarna (max. 65 kiló), de mivel én is nagyon vékony vagyok, jobban bejönnének az extra vékonyabb lányok. Az hogy hogy néz ki az arca, az engem teljesen hidegen hagy, de szép arcú lányoknál úgysem lenne esélyem. Hol lehet ilyen csúnyácska, de nem kövér lányokkal megismerkedni?

2016. jún. 16. 09:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Én sovány vagyok nem a legszebb pofázattal,de rosszérzés lenne,ha tudnám,hogy egy pasi csak azért van velem,mert más nem jutott.
2016. jún. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

"Nem a legszebb pofázattal" :D


Küldesz képet?

2016. jún. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
1, :DDD már-már szerelmes is lettem! ;)
2016. jún. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Küldhetsz képet. :)
2016. jún. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#1: Pedig tudomásul kell vennie nőknek/férfiaknak, hogy a társkeresés így működik. Ha az illető csúnyább, kevésbé vonzó, akkor kénytelen lejjebb adnia az igényét. Ugyanakkor ez még nem jelenti azt, hogy a pasi azért választott téged, mert nem volt jobb, viszont lehet vonzódik is hozzád. Sőt, ettől még lehet kialakul egy olyan szerelem, amit előtte el sem lehetett volna képzelni.
2016. jún. 16. 10:23
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Te nem adtad lejjebb az igényeid kérdező...

Engem tipikus jól kinéző srácnak tart mindenki, mégis úgy hiszem nem nagyon létezik olyan, hogy átlag alatti arcú. Általában azok a lányok, akik ilyennek tartják magukat többnyire szépek arcra is. Én is simán járnék velük.

De végül is nem gond, ha neked is vannak igényeid. :D

2016. jún. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is ebben a helyzetben vagyok.

Szép nőkkel beszélgetni sem volt lehetőségem, mert olyan szinten beképzeltek, gazdagok, igényesek, hogy nem az én súlycsoportom. Pedig szó szerint az lenne.

Eddig csak nálam 10 kilóval nehezebb párom volt. Ennél viszont többre is képes vagyok, de egyszerűen hihetetlen, hogy tényleg minden szebb arcú, vékony lány gazdag, öntelt, flegma lesz, és népszerű.

2016. jún. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező, te nem lejjebb adod az igényeidet, hanem meg akarsz alkudni olyannal, amilyen valójában nem tetszik. Én ezt megalázónak érezném, és én sem jövök össze valakivel, aki nem tetszik, csak mert más nem jut esetleg. Inkább egyedül. Az ilyen alkukapcsolatoknak soha nincs jó vége, és ha véget ér, leginkább nagyon megbántod a másikat, és te is csalódott leszel. Mint a gyerek, aki kapott egy lexikont karácsonyra, de jobban örült volna egy doboz LEGO-nak.
2016. jún. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Menj a Sparba
2016. jún. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Pedig tudomásul kell vennie nőknek/férfiaknak, hogy a társkeresés így működik."

Te már csak tudod! Hisz annyi társad volt már, hogy idejössz kérdezgetni...

Fogalmad sincs a társkeresés és főleg a női lélek mibenlétéről.

2016. jún. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!