Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor jó elmondani egy nőnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jó elmondani egy nőnek, hogy még szűz vagyok? 25/F

Figyelt kérdés

25 éves férfi vagyok és sajnos még nem jött össze, hogy szexeljek valakivel.


Ha összejövök egy nővel, szerintetek mikor mondjam el neki, hogy még szűz vagyok?



2016. jún. 16. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért kéne elmondani?
2016. jún. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
miután bedugtad neki, de inkább soha!
2016. jún. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell neki elmondani.


Te szeretnéd végighallgatni azt a hosszú listát, hogy neki kik tették be előtted, és hogy mennyire cukcsik voltak, és mekkorát spricceltek közösbe egymás testére?


Nalátod!

2016. jún. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elmondanám. Az első tartós kapcsolatomban, 24 évesen szexeltem először, a srác 23 volt. Neki még annyi tapasztalata sem volt, mint nekem. Tojtam rá, és nagyon nem bántam meg. Azt sem, hogy vártam, és azt sem, hogy ő szűz volt. :)
2016. jún. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%

Sztem sürgősen menj el egy hivatásoshoz, mert hatalmas égéstől óvod meg magad.

Ne hidd el a meséket arról, hogy a nők türelmes tüncimókusok. Még szarul nyalnod is meg kell tanulni, aztán meg jól. Ez egy baromi hosszú folyamat és te 10 év mínusszal indulsz ember.

2016. jún. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kapcsolatod sem volt, vagy csak komolyabb nem?

MIndegy, én a helyedben elmondanám ezt, hogy nem volt még komolyabb kapcsolatod, ebből esetleg leeshet neki, hogy mi a helyzet. Lehethogy rá is kérdez a dologra, de akár hozzáteheted azt is, hogy konkrétan mit jelent ez nálad. Vagy ha olyan szituáció jön, hogy úgy érzed, el kell mondanod. Nem kell ennek valami külön alkalmat teremteni szerintem. Én is 20-on felül voltam ilyen helyzetben, és már az elején tudta a barátom, hogy nem volt még normális kapcsolatom. Ebből leesett neki a dolog, nem is jött szóba egészen addig, amíg szexre került volna a sor. AKkor mondtam, hogy remélem tudja, h nekem ez lesz az első, abból a megfontolásból, hogy ugye nem árt óvatosnak lennie. Erre csak bólintott hogy persze, tudja. Nyilván ez más kicsit, mert én lány vagyok, de szerintem neked sem kell nagy ügyet csinálni belőle. Ha úgy adódik, mondd meg, és kész. Ha nem kerül konkrétan szóba, az se baj, leesik neki, vagy nem. De ne tagadd le, és ne hazudj, ez fontos.

2016. jún. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség hogy ne mond el. Még ha elméletben tudod is mit hogy kéne csinálni, az a valóságban nem fog olyan természetesen jönni és észrevehető lesz hogy akkor nyúlsz először nőhöz. Sztem mondd el de csak pár randi után mikor már kialakult egy kis bizalom, mikor már nem vagytok teljesen idegenek egymásnak.
2016. jún. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha elmondod az a baj, ha hazudsz, akkor az a baj. Nem jó itt már semmi se, nekünk már reszeltek. Sorstársad vagyok.


25F

2016. jún. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jobban jársz, ha nem mondod el, mert nagyon nagyot bukhatsz.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..

2016. jún. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem se mond el, inkább hazudd azt, hogy már régóta nem voltál nővel és akkor is még nagyon fiatal voltál, mondjuk 14-15 éves. De lehet ez se túl jó megoldás.
2016. jún. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!