Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha nem merem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem merem elmondani a barátomnak, hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés

19 vagyok... Kicsit túlkoros már ahhoz, hogy szűz legyek. Önmagában ezt nem gondoltam problémának, de amikor itt olvasom a válaszokat ilyen témában, eléggé elmegy a kedvem az egésztől...

Egy ennyi idős lány már legyen tapasztalt, merthogy a szüzek csak nyávognak, bénák és nem tudnak semmit. Ennyi idős lánnyal már senkinek sincs kedve sz#rakodni, nincs hozzájuk türelem, nem akarnak hónapokat várni. Ha esetleg mégis ráfanyalodna valaki egy szűz lányra, akkor meg az a baj, hogy kapcsolatra nem jók, mert majd ki akarják élni magukat...

Vagy azonnal belédszeretnek, ami ijesztő.

Körülbelül ez a közvélemény az itteniek alapján. És hihetetlen, hogy páran milyen undorodó hangnemben írják ezeket...

Ezek után sírógörcs kerülget, ha eszembe jut, hogy az új barátomnak el kell mondanom, hogy szűz vagyok ennyi idősen. Egyszerűen nem merem, képtelen vagyok.

Félek, hogy otthagy, mert nem tudok szexelni... Hiszen ezek alapján ez egy olyan teher, amit senki sem akar cipelni...

Szerintetek hajlandó lesz lefeküdni velem, ha megtudja? 25 éves... Jó szexet akar és kielégülést. Én ezt nem tudom megadni neki. Kedvel engem nyilván, akkor nem jött volna össze velem, de szerintem erre nem nagyon számít...

Késő már nekem ezek szerint?


2016. máj. 16. 00:05
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom én pont a másik tábor vagyok... inkább egy öszinte szüz lány... mint egy olyan aki életében egyszer vélelten ráesett egy f**zra és ettől azt hiszi mindent tud... az sokkal kinosabb, mint tiszta lappal kezdeni és mindent rendesen megtanitani egymásnak.. igen, egymásnak mert attol még hogy érintetlen vagy még te is sok fontos dolgot tanithatsz az ebben a témában túlmüvelt pasiknak.

Őszinte leszek: tisztellek és becsüllek hogy nem tetted szét tizenhat évesen a lábad és remélem találsz valami jó arc csávót...


ui.: A számomat privátba küldöm ha kell :D :D

2016. máj. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
0%
akkor feküdj le velem,és megszűnik az ez iránti félelmed!! :-P
2016. máj. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
75%
Na várj, haladjunk lassú léptekkel. Mióta ismered őt?
2016. máj. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
1 éve ismerem, de csak pár hete jöttünk össze.
2016. máj. 16. 00:11
 5/30 A kérdező kommentje:
#1 Ez miért tiszteletre méltó? Inkább kínos...
2016. máj. 16. 00:12
 6/30 anonim ***** válasza:
85%

Igazából embere válogatja.

De tudod ezzel az a baj, hogy ha nem mondod el, élesben úgyis kiderül...plusz ha szeret, nem lesz gond és legalább tud rád vigyázni :)

Ha pedig ezért dob, akkor egy gyökér

2016. máj. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
nekem egyáltalán nem lenne gáz hogy szűz vagy,még ha semmit sem tudsz akkor se!!! idővel majd meg tanulod,én is így kezdtem!!!
2016. máj. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
73%

ma 00:12

ez nem kinos... az a kinos hogy kinosnak tartod hogy felnött létedre még érintetlen vagy és nem huzott még fel X pasi...

ha elmész egy cipőboltba te is jobban örülsz egy vadiuj szandálnak, mint egy olyannak amit már elötted páren felvettek nem igaz? :)


Te pasi szemmel egy gyöngyszem vagy a világ nagy pocsolyájában... :)

2016. máj. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Ha nem is kínos, az biztos, hogy nem egészséges.

És attól, hogy valaki szexuális életet él, nem lesz azonnal r#banc, akit húszan felhúztak.

Szerintem sírógörcs közepette kinyögöm majd neki valahogy...

Köszi a válaszokat amúgy!:)

2016. máj. 16. 00:15
 10/30 anonim ***** válasza:
84%

"Jó szexet akar és kielégülést. Én ezt nem tudom megadni neki"


WAT??? Miért? Mert szűz vagy?

Te most komolyan elkönyvelted, hogy szar vagy?

A volt barátnőm is 19 éves volt, mikor először szexeltünk. Az első után már nagyon jó volt, az első csak simán jó.

2016. máj. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!