Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig érdemes küzdeni? Hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes küzdeni? Hol van az a bizonyos határ?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 3-4 hónapban nem valami jó az együttlét a párommal. Nagyon ritka, hogy figyel az én igényimre is (előjáték, hogy ne fájjon), esetleg kölcsönös örömszerzés szeretkezés nélkül. (69).

Az utóbbi pár napban már nincs is kedvem, és úgy vettem észre neki sincs. Mindketten feszültek vagyunk a kielégületlenségtől, csak marjuk egymást.

Én próbálok vonzóbb lenni, már amennyire a pénztárca engedi. (Új haj, új fehérnemű, játékszerek tb.)

Rajta nem látom, hogy tenni akarna valamit is. Vagyis, nem érdekli, hogy nem tartom vonzónak (pocakot eresztett, de azt mondta ha nekem nem tetszik, keres olyat aki szexinek találja).

Amennyire tudtam, próbáltam romantikus estéket, pillanatokat teremteni. Néha még a csókolózásig sem jutunk el. Olyan, mintha bántaná valami (pl. hogy megcsalt), vagy el akar hagyni, de nem tudja hogyan mondja el.


2010. szept. 2. 14:10
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
(Új haj, új fehérnemű, játékszerek stb.)
2010. szept. 2. 14:12
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ti már eljutottatok ehhez a határhoz. Bár megpróbálhatjátok kicsit szüneteltetni a kapcsolatot. Lehet, hogy az újra kezdés sikeres lesz.
2010. szept. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
48%

"pocakot eresztett, de azt mondta ha nekem nem tetszik, keres olyat aki szexinek találja)"


én biztos vagyok benne, hogy nem szeret. Azért is szar a szexben, mert nem szeret. én a te helyedben otthagynám (már holnap, vagy ma) és fogadjunk, hogy keresni sem fog.


100% hogy nem szeret. Hagyd te ott, mielőtt ő alázna meg!

26.L

2010. szept. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Talán a szex is emiatt olyan semmilyen, hogy a pocakjától nem tud semmit csinálni.
2010. szept. 2. 14:20
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

*azt mondta ha nekem nem tetszik, keres olyat aki szexinek találja


Itt van az a határ.

A következő az lesz, hogy megcsal(t), és te leszel a hibás, mert nem tartottad szexinek, neki ettől kisebbrendűségi komplexusa lett, amit kénytelen volt úgy kompentzálni, hogy sikerélményt szerzett mással.


Ha még akarsz bármit ettől a pasitól, egyet tudok tanácsolni: ne "próbálkozz", csináld. Ha hazamegy este, tépd le róla a ruhát és ess neki, hogy kívánod.


Ha nem kívánod, akkor jobb, ha addig elváltok békében, amíg még lehet anélkül, hogy megcsalnátok és megaláznátok egymást.

2010. szept. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Ki tudja, nem csalt-e meg már...:(

És tudjátok az a legrosszabb, hogy beszélni sem akar róla...

2010. szept. 2. 14:23
 7/18 A kérdező kommentje:

Hiába főztem neki finomat, gyújtottam gyertyát, egyszerűen nem vette a lapot.:(

Nem tudok minden este új fehérneműt felhúzni, nem tudjuk a legdrágább játékszereket megvenni.

2 hete voltam fodrásznál, csinosan felöltöztem, hátha elmegyünk sétálni, de nem, neki nincs kedve...

2010. szept. 2. 14:26
 8/18 anonim ***** válasza:
79%

Mindig érdemes küzdeni.

Nézd meg a filmet:

http://www.youtube.com/watch?v=bNauDqbmc3w&feature=related

2010. szept. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Mentális problémái vannak a párodnak szerintem(depressziós) sok hülye osztja az észt de csak addig kell a másik amíg jó és szépen megy a dolog.Ha viszont jönnek a bajok,akkor már farolnak kifelé elég rendesen!Azt nem írtad mióta tart ez nálatok?Vannak-e merevedési problémái?
2010. szept. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Pont ezt mondom, nincs "talán" és nincs célozgatás. Egyszerűen erőszakold meg. :) Utána lehet beszélgetni, kiváló alkalom rá. Ha ez sem válik be, jogos az aggodalmad, akár egyenesen rá is kérdezhetsz, van-e valakije. Ez esetben szerintem a kapcsolatnak sincs jövője. Szerintem részletkérdés, mi a vacsora, milyen a frizurád, vettél-e új ruhát vagy játékot... egy dolog számít, kívánjátok-e egymást vagy nem.

A fenti dolgok csak akkor válnak be, amikor még nincs rájuk szükség, mert egyébként is egymásra vagytok kattanva. Ha már nem, akkor inkább idegesítő és terhes az ilyen körítés, mert az ember pontosan érti, mit akar a másik, de úgy tesz, mintha nem tudná, mert semmi kedve az egészhez.

2010. szept. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!