Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy fiú folyton magától...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú folyton magától elkezd mesélni magáról, az életéről, családjáról, problémáiról, az mire utal? :D

Figyelt kérdés
ismerkedés elején vagyunk, és valahogy mindig magától elkezdi az ilyen témákat felhozni. valahol olvastam, hogy ez a szimpátia vagy a bizalom jele lehet.. fiúk, tényleg?
2016. jún. 17. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak szereti magát. Mint én.

Mindig mindenkinek magamról beszélek..még ha nem is ismerem azt akinek mondom :D

2016. jún. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha magamból indulok ki akkor ezeket csak olyan személynek mesélném el, aki szimpatikus, és szeretném, hogy jobban ismerjen, vagy tudja azt, hogy mi zajlik bennem, mit érzek stb.. Szóval arra utal feltehetőleg, hogy kedvel téged.
2016. jún. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szergej55 ***** válasza:
Ha ezekről mer neked beszélni (a mértéket nyilván te ismered), akkor nem hiszem, hogy az irántad érzett bizalmával baj lenne.
2016. jún. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen jót jelent. Lehet hogy egy kicsit az egója is közrejátszik, de sztem ilyen dolgokat csak olyannal oszt meg az ember, aki fontos számára. Ha emellett azért rólad is kérdez, a te életedre is kíváncsi, akkor tuti sínen vagy nála.
2016. jún. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, de pár éve ugyanezt csinálta velem egy fiú, mindig és örültem annak, hogy így a bizalmába fogad, de aztán kiderült, hogy csak barátként nézett rám :/


Szóval csak legyél résen.

2016. jún. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönet a válaszokért! :)
2016. jún. 18. 01:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!