Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy néznek ki azok a pasik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy néznek ki azok a pasik, akik miatt itt az a kevés gyk-s csaj kérdést feltéve szeretne tanácsokat kérni?

Figyelt kérdés
Ugye ebben a kategóriában főként reményvesztett, csalódott, ronda, lúzer pasik írnak, de néha olvasok olyan kérdést is csajoktól, hogy miként tudná az adott pasi figyelmét felkelteni. Általánosságban is kérdezve, milyen kaliberű pasinak kell lennie valakinek ahhoz, hogy konkrétan a nő "csorgassa" érte a nyálát (elnézést a kifejezésért) és ő küzdjön érte? Hogy néznek ők ki?

2016. jún. 18. 00:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Én annak idején "csorgattam a nyálam" a párom után, talán még kérdést is írtam ki vele kapcsolatban. A vicc az, hogy ő saját magát "reményvesztett, csalódott, ronda, lúzer pasi"-nak gondolta. Objektíven nézve átlagos külsejű, nem mindenkinek tetszik, de vannak, akiknek igen. De a lényeg, hogy én vonzónak tartom. :)
2016. jún. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom de kérnék egy maszkot az arcáról. Vagy egy képet amit mutathatok a plasztikai sebésznek hogy ilyenre kérem.
2016. jún. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem lehet sablonszerűen és kategóriákra osztva megmondani, hogy kinek ki tetszik. Akkor kb. egy kategórián belül mindenki beleszeretni az ellenkező nemű emberekbe a csoporton belül.

Ide meg lassan már mindenki kiír 1-1 kérdést, mert az emberek egyre inkább a neten élik az életüket. Ha nem lenne gyk, megoldanánk a problémáinkat más módon, itt viszont a legkisebb hülyeséget is kiírhatjuk, nem lesz különösebb következménye.

2016. jún. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
27%
Az anyád 3,14csája ronda és loser. :] Kikérem magamnak!
2016. jún. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Én is kikérem magamnak :) képet küldjek, facebook azonosítót vagy egyenesen a telszámom?
2016. jún. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
4-es és 5-ös, lehet, hogy késő van, de kihangsúlyoznám a kérdező leírásának első mondatában a "főként" szócskát. Ha ti ebbe nem tartoztok bele, akkor felesleges magatokra vennetek.
2016. jún. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

Nem hidd azt, hogy csak ilyen "húdeálom" srácokba szeretünk bele. Én ide írtam ki kérdést pattanásos arcú, technikai zseni, átlagos fiú miatt is a párkapcsolatos részlegbe. De nem, nem emiatt szeretem, hanem mert...nem tudom. De az biztos, hogy a külső dolgok oldaláról, max. az jön be rajta, hogy se nem kövér, se nem sovány, olyan közepes aranyút, ami manapság már szinte ritkaság. (Vagyis igazából inkább olyan ölelgetnivaló alkata van.😏) Szinte állandóan ingben van, hétköznapokon is, emiatt illedelmesnek és igazi úriembernek tűnik, ugyanakkor farmernadrággal, emiatt pedig lazának. Sokat mosolyog, mindig vidám és emiatt jó kisugárzása van. Amikor valakivel "vitázik", "utolsó reményként" elkezd olyan aranyosan beszélni, például "nem" helyett "nyem" meg ilyesmik.

És, ahogy most soroltam a dolgokat, nem mind a külső. De ha valakire igazak ezek, akkor 90% esélye van arra, hogy bejön nekem.

DE!

mindenkinek másmilyen az ízlése, tehát lehet, hogy egy másik kérdező meg egy szinte konditeremben élő izomkolosszusról ír ki kérdést.😊

2016. jún. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%

Én írtam ki ilyen kérdést. A szóban forgó hapsi közel sem minden nő esete, de azért többeké, és akinek nem esete, az se látná rondának.

Arca helyes, arányos, szimmetrikus, de semmi extra, semmi művies. Tojás alakú fej, barna szemek, telt ajkak, turcsi és széleskés orr. Haja katonásan rövid. Teste magas, vékonyabb fazonú, de sportosan izmos, erős.

Van jóféle végzettsége(i), szorgalmas.

Hobbijai is vonzóvá tehetik, mint pl. motor, küzdősport.

2016. jún. 18. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
8# vagyok. Belsőre nagyon odaadó a szeretteivel. Egy idegennek is süt róla, hogy normális ember. Elmenedzseli magát az életben. Fejlődőképes a magánéletben is. Lehet rá számítani. Kedves. Külsőre jókiállású. Külsőre-belsőre igényes.
2016. jún. 18. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

8#-9# vagyok. Azon nőknek jön be, akik elsősorban ezeket keresik egy pasiban: kedvesség, sikeresség, férfias megjelenés.

Azoknak nem jön be, akik az üzletember típusra buknak, illetve akik a femininebb, helyi menő csávó típusra.

Attól válik jobbá mint a többi srác, hogy ténylegesen jóindulatú és jó természetű, illetve mert külsőre ideális a magassága, meg van formája, nem sörhas és csapott vállak, arca pedig helyeske.

2016. jún. 18. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!