Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, hogy odáig vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy odáig vagyok a "bénácska", esetlen, félénk csajokért?

Figyelt kérdés

Olyanokért, akik nem f*ss*k a szót és nem nyerítenek minden baromság miatt 0-24 óráig, nem isszák magukat félholtra társaságban és nem úgy válogatnak a pasik között, mintha egy webáruházat böngésznének, hanem sokat elmélkednek, néznek ki a fejükből, saját magányukban végzik a dolgaikat és sokszor butaságot csinálnak/bénáznak és kicsit "életképtelenek". Lehet csak én vagyok ennyire fura ízlésű, de szerintem borzasztóan vonzóak az ilyen típusú csajok, akikkel minden egyes apró cselekedet/elintézni való dolog egy élmény lehet. Persze azért egy minimális mértékben legyen vonzó, de azt hiszem ezt nem nehéz nem teljesíteni. Az ilyen depis csajok a gyengéim:

[link]

[link]

Persze vannak olyan képmutató nők, akik eljátsszák az ártatlan szűz szerepét, ha a helyzet úgy kívánja meg, közben meg óriási felszínes r******, akiknek kis túlzással az sem mindegy, hogy milyen árnyalatú zöld szemem van.

Milyen helyeken és hol tudnék hasonló lányokkal ismerkedni?



2016. jún. 18. 16:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%
Az otthonukban megtalálod őket.
2016. jún. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
#1: Valami normálisabb, konkrétabb választ várok, ha nem olyan nagy kérés.
2016. jún. 18. 16:58
 3/16 anonim ***** válasza:
40%

?

kiről beszélsz most

2016. jún. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
27%

Egyáltalán nem furcsa vagy beteges dolog, hogy ilyen nőre vágysz.

A mai nők(főleg 35 alatt) nem nagyon értik meg, hogy ez a kivagyi, facebook-cafka, megmondó, erőszakos, extrovertált nő, akinek semmi sem elég és semmi sem elég jó, mert ő jobbat érdemel, egyszerűen nem lesz kelendő.

Majd 40 körül újragondolhatják ezt az egészet.

2016. jún. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én vagyok az első válaszoló, de az ilyen személyiséggel rendelkező lányok nem nagyon mozdulnak ki (magamból kiindulva). Ha viszont konkrét helyre vagy kíváncsi akkor a nyugisabb helyeket célozd meg pl. színház, parkok, könyvtár,... Nagyban függ az érdeklődési körétől :)
2016. jún. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
40%

Normális, védelmező ösztön.

Nem tudom, hány éves vagy, de találhatsz ilyen lányt az osztálytársaid/munkatársaid között is. Egyszerű felismerni őket mert elég csendesek, tehát biztos nem a nagy hangjukról fognak feltűnni. Vagy akár interneten is nézelődhetsz, csak akkor nem garantált, hogy közel fog lakni hozzád.:)

2016. jún. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Sok van belőlük.
2016. jún. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%

Pszichiátria-zártosztály


Mondjuk normális,ha ilyenre vágysz mert felkelti a védelmező oltalmazó kedvet a férfiakban a szerencsétlenkedés, és végre valakinek megmutathatják ,hogy ők jók valamire.

2016. jún. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%
Én pont ilyen vagyok, de nem szeretek ilyen lenni, azon vagyok hogy változzak. Sztem az érett férfiak nem ilyen depis, béna nőre vágynak. Én ritkán megyek bárhova is, de ha megyek az általában koncert szokott lenni, vagy mászkálás a városban, sokszor egyedül. Jól nézek ki, sportolni nagyon szeretek de csak itthon ahol senki nem lát:D 24/N
2016. jún. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
Gondolom élvezed hogy uralkodhatsz rajtuk és függnek tőled nem úgy mint a céltudatos lányok akiknél nincs sikered.
2016. jún. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!