Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » (Netes társkeri) foglalkoznáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Netes társkeri) foglalkoznátok olyan sráccal ha komoly kapcs t szeretnétek aki olyan érdekes? Reszl lent

Figyelt kérdés

Szoval hiába 35 éves már és hiába komoly kapcsolatot keres, mégis ugy tűnik nem élte ki magát az alábbiak miatt.szerintetek jol látom?


Azt írta magáról hogy fogyózik, és tuti hogy ha lefogy, tapadni fognak rá a csajok.

Szóval ebből nekem ugy tűnik, ugy érzi, eddog nem volt esélyes a nőknél, valszeg sok kudarc is érte és alig várja hogy "szemezgethessen"a csajok között.

Szóval mint aki nem ugy gondolkodik hogy már mindent kiprobált és szeretne megállapodni.


2016. jún. 19. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
" Valszeg" így van. Mondjuk most egy dupla kávé után se értem a kérdést...de legyen szerencséd.
2016. jún. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem irni hogy komoly kapcsolatot keres azt irta.

Közben alig várja, hogy tapadjanak rá a nők.

Szovak jol érzem hogy felentős a srác olyanoknak akik komoly kapcsolatot szeretnének????

2016. jún. 19. 20:34
 3/4 A kérdező kommentje:
Szóval jól érzem hogy felejtős?
2016. jún. 19. 20:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, jól érzed. Általános tény, hogyha beadják, hogy komolyat szeretnének akkor a "Na én majd megváltoztatom!" tipusú lányok is hamarabb adják be a derekukat. Ő meg vidáman szállhat virágról virágra.
2016. jún. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!