Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Ti el tudnátok képzelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti el tudnátok képzelni komoly kapcsolatot egy olyan lánnyal akinek a szabadideje túlnyomó része a hobbijából áll amit nem csinálhat együtt veletek, mert ez történetesen a balett?

Figyelt kérdés

Nagyon komolyan veszem a táncot, és nem is akarok ezen változtatni, csak most már szeretnék egy párt is magamnak...


Szerintetek ezt hogy lehetne megoldani?


2016. jún. 19. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát sehogy. Aki balettozik, az szólózik. Ez tudott!
2016. jún. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Férfiak között is akad, aki balettozik. Ki játszaná a férfi szerepeket a balett előadásokon?
2016. jún. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Nálam ez kizárt, két ok miatt: akit szeretek, azzal csomó időt szeretnék együtt tölteni, másrészről pedig sok balettos lány az előre haladása miatt befekszik emberkéknek a szereposztó díványon. Nagyon szabados életet élnek, már akiket ismerek ilyen körökből.
2016. jún. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2-es igen, de nekem érdekesebb lenne ha olyasvalakivel lehetnék akivel azért különbözőek vagyunk.


3-as nem kéne előítéletesnek lenni...

2016. jún. 19. 18:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Tömören: nem!
2016. jún. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én el tudnám képzelni.
2016. jún. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Blade Bone ***** válasza:
Hát ha olyan szerepeket is elő kell adni, amin intimebb dokgok is vannak, akkor úgy nekem se tetszene, kizárt dolog, hogy ilyet elfogadnék.
2016. jún. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Világ életemben sportoló barátnőim voltak, nem abból a sportból amit én üzem és sose volt belőle probléma, h "nem tudjuk együtt űzni". Kijártunk egymás meccseire ha volt idő, edzés után pedig mindig belefért egy 2-3 órás találka, pedig volt hogy napi 5 órát edzettem iskola mellett.


Balettben meleg az összes fiú, szóval attól nem tartok, ellenben az nem lenne szimpatikus, h állandóan "éjszakázol" és általában nem kompatibilis ez a szakma a gyerekvállalással.

2016. jún. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!