Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az alacsony férfiak általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsony férfiak általában jóképűbbek és izmosabbak, ezért van többségében nekik barátnőjük?

Figyelt kérdés
2016. jún. 19. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez annyira szánalmas próbálkozás. Hol vannak az igazi keménykötésű trollok? Hová tűntetek?
2016. jún. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy kezemen meg tudnám számolni, hány alacsony férfit láttam eddig nővel.
2016. jún. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Komoly kérdés..
2016. jún. 19. 19:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Eztet te melyik pizsamádba álmodtad hülyegyerek?
2016. jún. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Többségében? :D

És ezt tényleg komolyan kérdezed? Pont, hogy fordítva van, aki alacsony jóval kevesebbnek van barátnője.

A magasak vannak előnyösebb helyzetben, a többség nővel közülük kerül ki, nem az alacsonyak közül.

2016. jún. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen nyilvánvalóan flamelő, provokatív kérdéseket nyugodtan lehetne törölni. Semmi értelmük. De ha valóban ennyire h***e vagy, akkor elárulom neked, miként kaphatsz 100%-osan reprezentatív választ a kérdésedre. Menj ki egy nagyobb megyeszékhely vagy Bp. belvárosába egy napsütéses szombat délutáni napon, amikor mindenki kimozdul, kikapcsolódik és figyeld meg, hogy mondjuk 100 db 30 év alatti szerelmes párból hány olyat fogsz látni, ahol a pasi 173 centinél alacsonyabb. Nagyon szerencsés esetben is a két kezeden meg fogod tudni számolni és akkor nem is beszéltünk arról, hogy ezek közül mennyi az érdekkapcsolat. Amúgy nem tudom, honnan veszed, hogy az alacsony férfiak általában jóképűbbek és izmosabbak. Én konkrétan egy csontkollekció vagyok a 170 centimhez, igaz van jópár kigyúrt/jóképű alacsony ismerősöm is, de 2 kivételével (akik mellett egy tipikus gold digger ékeskedik, mert egyedül csak a pénzük vonzó) egyikőnknek sincs barátnője elég régóta.
2016. jún. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!