Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony vagy ronda pasik! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony vagy ronda pasik! Ti lelkileg hogyan vagytok/voltatok képesek feldolgozni és továbblépni azon, hogy senki nem vonzódik hozzátok?

Figyelt kérdés
Szeretnék pár tanácsot kérni, ugyanis az önbizalmam egyre inkább a 0 felé konvergál és már a tanulmányaimra is hatással van. Néhány éve még tudtam teljesíteni, de most már szinte minden nap csak az jut eszembe, hogy senkinek nem kellek, magamban őrlődök, miközben látom, hogy rengeteg átlagos testalkatú pasi szép barátnővel sétál hétvégente és kezdek belebetegedni. Ne pszichológust ajánljatok, mert ő úgyis csak sablonszöveget fog az arcom elé tálalni, inkább olyan tevékenységeket/elfoglaltságokat írjatok, ahol sok hozzám hasonló (alacsony) emberkével tudok együtt lenni és nem azt látni az utcán, hogy az X. magas pasi nyakába, hogy pipiskedik a csinos barátnője. Minden egyes ilyen jelenet szíven szúrással ér fel számomra.

2016. jún. 18. 10:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy nem tudom feldolgozni, sajnálom, nem tudok segiteni, egyre inkább belebetegszem...

24/F

2016. jún. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

szia!

Nagyon sokat olvasom ezt a rovatot és minden nap többen panaszkodnak, hogy rondák és senkinek sem kellenek, de valahogy ezt nem tudom elképzelni, amikor a rohadt fogú kancsal pockos malac hapsiknak is van nőjük és családjuk soknak és ronda csajoknak is. sőt egyik barátnőm kifejezetten az szegény és mégis van pasija. Biztos, hoyg csak a kinézet a baj? Bátyám is ronda és szép kis barátnője van. Vagy válogatósak vagytok? Gyönyörű csaj kellene még így is vagy én ezt annyira nem értem.


KÉRHETEK KÉPET privátban? annyira megöl a kíváncsiság, hogy hogy nézhet ki az ilyen ember aki senkinek sem kell.

28/N (házas, szóval nem azért kell a kép)

2016. jún. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
nagyon nehezen! de muszáj bele törődni hogy a sorsom az örök magány :(
2016. jún. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
nekem a sport nagyon sokat segített meg a természet járás foglald el magad nehéz de utána már könnyű lesz kizárni a nőket az életedből
2016. jún. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
simán. Van millió+1 dolog amit lehet csinálni a világban a nőzésen kívül.
2016. jún. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%
Gondoltál már arra hogy a sikertelenségednek semmi köze a külsődhöz? Az én exem 158 cm volt... nem is szépfiú, mégis imádtam. Előttem is volt barátnője, utánam is lett neki... talán mert ő vidám, nem ilyen önsajnáló ember. Ha valamit akarsz tenni is kell érte, nem csak várni a csodára.
2016. jún. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
30%
Én örülök neki, hogy 25 éves szűz vagyok. Mindig édesanyám pici fia maradok, s erre olyan büszke vagyok, mint Hitler a német állampolgárságára.
2016. jún. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon jó a kérdésed, valóban sok "alacsony vagy úgynevezett ronda" ember mellett lehet egészen mutatós társat látni.


Nem reménytelen a helyzeted. A saját problémánkon való rágódás helyett el lehet kezdeni más problámájának a megoldásán segíteni.


Pl. egyik ismerődöm árvaházakba járt be egy társasággal és segített nekik. Hiszen ők még nagyobb bajban vannak, nekik még szüleik sincsenek! Ott jött rá, hogy a saját bajánál másoknak még nagyobb baja van, és ez elvezette az alázathoz.


Ismerd meg magad, ki vagy, mi minden jót kaptál az élettől. Kezed, lábad ép, látsz, érzel, adj hálát ezért. Még ha alacsony is vagy mint Danny De Vito vagy Ben Stiller, van lehetőséged síelni, lovagolni, szörfözni, bringázni szabadon. Azért jó kis test ez, sokan cserélnének veled, akiknek ez nem adatott meg.


Ha segítesz másokon (pl. bevásárolsz a szomszéd néninek, segítesz matek leckét írni az unokájának stb.), az egy belső tartást, belső szépséget ad, amit a leendő párod észre fog venni.

Sok sikert, ne add fel!

2017. jún. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Akaszd fel magad vagy élj egyedül sajnálom..
2020. máj. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%
A sport sok mindenre megoldás. Míg nincs önbizalmad bnőd se lesz. +járj nyitott szemmel. Légy határozott! Hasonló cipőben jártam mint te. Kezdeményezni se mertem. Aztán mikor úgy döntöttem egyedül maradok (erre nem térnék ki most) megkaptam attól lánytól aki évekig tetszett ha nem vagyok ilyen töketlen akkor lehetett volna valami köztünk. + kiderűlt egy akkori kolegináról is randizni velem! Úgy hogy fel a fejjel! Jah én se vagyok egy férfi ideál
2021. márc. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!