Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire szerencsétlen lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dóra1996 kérdése:

Ennyire szerencsétlen lennék párkeresésben?

Figyelt kérdés
A probléma a következő bárhogy próbálom de nem jön össze semmi. Mindig olyanokkal találkozok akivel végül nem lesz semmi. Most is facen beszélgetek egy pasival,de hihetetlen hogy ennyire csak magáról ír.És már első nap szerelmes belém holott nem is ismer. Mondom ha külsöleg nem jön be,akkor a személyisége biztos. De nagyot tévedem. Már az önbizalmam is elment ezektől. Nem értem mit rontok el. Talán egy kicsit szégyenlős vagyok,de megmerek szólalni. Lehet nekem nem való ez a szerelem. Kérdést nem ismerkedési szándékból tettem fel. Csak kiváncsi vagyok van valaki aki ugyanilyen volt és mégis talált valakit. Kösszönőm a válaszokat előre is. 21/L
2016. jún. 20. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

"hihetetlen, hogy csak magáról ír"

Mintha a legtöbb nő nem ezt tenné :D Vagy másik esetben passzív, mint egy bealtatott elefánt.

Lehet, hogy unalmas vagy nekik valamiért?


"Kérdést nem ismerkedési szándékból tettem fel."

Vess magadra, lehet, hogy itt találnád meg életed párját.

2016. jún. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát kb ebben a cipőben járok, mint te. Netes ismerkedésről kb leálltam. Volt egy lány jó hosszú idő után, akibe úgy kezdtem is belezúgni(a neten ismertem meg még), de aztán a hátam mögött összejött mással és egy szó nélkül lelépett. Szóval maradok a személyes face to face dolgoknál inkább..


Azon felül folyton az ment, hogy vagy én nem tetszettem annak, aki nekem igen vagy fordítva.

Pedig aztán én egy alapvetően nyitott személyiség vagyok könnyen barátkozom csupán a magánügyeimről nem szívesen beszélek. Aztán ugyanez, csak a csajok nem magukról beszélnek, hanem kb érdektelenek.


20/F

2016. jún. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem az exem (volt) ilyen. Haragban váltunk el és egy idő után békülni akart és írt egy hosszú emailt amiben azt taglalata, hogy mi történt vele azóta, hogy nem láttam. Hát mondom lol, kit érdekel? Ha békülni akar, meg bocsánatot kérni, akkor ne magáról pofázzon már.


Ha annyira akarnék párt magamnak, akkor tudnék komprosmisszumot kötni - volt olyan, akivel nem tudtam megbeszélni a gondjaimat, mert egyből hisztinek vette, volt olyan, aki nem is figyelt oda mit beszélek, volt olyanis, aki magasról tett arra, hogy mit csinálok, de kibírtam velük egy darabig, mert racionális vagyok, tudom, hogy nem létezik a tökéletes ember, én sem vagyok az.

Mostanában vagyok úgy, hogy ok, megvagyok egyedül is és majd ha felnövök a feladathoz, akkor beengedek magam mellé valakit.

24/l

2016. jún. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elég lenne csak egy kicsit kevésbé válogatósnak lenned, és esélyt adnod a nem tökéletes külsejű srácoknak is.
2016. jún. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kösszönöm a válaszokat:-) Az elsőnek és utolsónak nincs igaza:-) Azért ha valaki beszél a másikkal és csak ő érdeklődik,másik csak egy szeretlekkel válaszol pedig nem ismer. Az egy kicsit zavaró. Unalmas lennék,én nem tudok róla,csak amikor egyedül te beszélsz és ő egy mondatot sem tud mondani az elég kellemetlen. És az utolsó válaszadónak pedig nem a helyest keresem. De nekem nem mondja senki hogy külső tényezők nem fontosak,fontos a vonzás:-) Úgy látszik akkor nem csak én járok így az online ismerkedéssel.(gyakorin is próbáltam,még akik nem tetszetek azoknak is:-) Talán görcsösen akarom.
2016. jún. 20. 16:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Írj nekem Dóra :)
2016. jún. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves Dóra!


Mióta próbálkozol? Mennyi időt szoktál szánni egy-egy emberre? Volt már olyan hogy valakivel találkoztál is? Nálad mik az elképzelések? Milyen fiút szeretnél? Mit vársz egy kapcsolattól? Gondolom nem csak egy laza szexkapcsolatot keresel vagy ilyesmit. Hosszútávra terveznél egyből vagy ha az illető tetszik akkor legyen kapcsolat és majd alakul? Milyen korosztály? Lakóhely? Számít-e az iskolázottság, hobbik, milyen dolgoknak örülnél ha együtt vagytok? (közös időtöltés)

Te mit adnál a kapcsolathoz? Mit adsz a férfinak? Milyen vagy te? Hosszú távon mik a terveid? (gyerek, család, karrier?)


Néhány alapvető kérdés amiket szerintem minden józan ember megkérdez akik társkeresési szándékkal beszélgetnek veled. Mennyire zavaróak a kérdések számodra? Tudsz róla beszélni? Ha nem, akkor milyen témákat akarsz? Nem ismerlek, szerintem még privátban sem beszéltünk, csak arra akarok kilyukadni, hogy vannak olyan lányok akiket nem érdekel semmi csak "vicces és helyes legyen a pasi". Ökörködni bárki tud, a kinézet adott általában és szerintem ez kevés.


Ha egy lány tényleg komolyan gondolja, akkor ott kezdődnek a dolgok, hogy már az elejétől fogva őszintén el lehet beszélgetni vele szinte mindenről. Csak így lehet esélyed megismerni más és hogy megismerjenek téged. Ha valamit mesél az illető, meg kell hallgatni, el kell olvasni. Ha ő soha nem kérdez, mesélj magadtól. Ha nem érdekli, akkor ennyi. Persze az is gáz ha soha nem érdeklődik a másik fél... valahogy meg kell találni a egyensúlyt. De ha gondod van valakivel, akkor el mered mondani neki vagy szép csendben lelépsz?

Vajon elmondtad az illetőnek vagy idejöttél inkább "panaszkodni" s kiírni a kérdést?


Sok-sok kérdés tudom. Ha úgy gondolod, privátban is válaszolhatsz.

2016. jún. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
9%

Kedves Zzzz!


Ne itt akarj csajozni a hülye próbálkozásaiddal! Köszi!

2016. jún. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8-as te ki vagy, hogy meg mondd nekem mit csináljak?


Leírtam amit akartam, a kérdező itt is válaszolhat nem muszáj privátban, csak egy lehetőség. (Egyébként nem reagált) A kérdéseim lényege, hogy ő mit érez amikor ilyesmi kérdéseket "szegeznek" hozzá és van-e rá válasza. Ez pszichológia. Nem gondolnám, hogy pont vele jönnék össze főleg nem egy ilyen válasz miatt.

Miért fáj neked ez? Az irigység és az ostobaság nem túl pozitív emberi tulajdonságok. Főleg ha a kettő együtt jár. Javaslom, hogy változtass a nyers modoron. Nem veszíthetsz vele ;)

2016. jún. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!