Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is egy 27 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is egy 27 éves nőhöz egy 40 éves férfi illik?

Figyelt kérdés

2016. jún. 20. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:
36%

Láttam már 20 évest is 40 évessel, csak sajnos a férfi részéről sírig tartó szerelem volt.


24 évest 42 évessel. Kb 1 éve együtt vannak, de elég extrém kapcsolat. :D


Szerintem nem gáz, ha úgy érzed, akkor hajrá!

2016. jún. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem korfüggő, hogy kiben találjuk meg a párunkat. Egy jó kapcsolathoz annyi minden kell, és ebből a kor csak EGY tényező. Szóval egy 27 éves nőhöz 22 és 50 között sokféle korú férfi passzolhat, ha személyiségben illenek egymáshoz.
2016. jún. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem pont hogy nem tetszenek a 40 körüliek, kizárólag huszonéves pasijaim voltak. Csak most két helyről is hallottam hogy hozzám már a 40 évesek illenek igazából csak nem akarom észre venni.
2016. jún. 20. 16:24
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Ja, ez így butaság, ne hallgass rájuk. :D
2016. jún. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ez leginkább személyiségfüggő s nem kor kérdése.
2016. jún. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az illik hozzá, akivel szeretik egymást. Egyébként hát nemtom, 27 évesnek lefele mondjuk 3, fölfele mondjuk talán max 16 évet mennék. A felvetett esetben ez 13 év, az szerintem tök jó. De nem csak egy adott korosztály illik egy másikhoz. Itt szerintem inkább egy ilyen tól-ig-ben kéne gondolkodni. Egyébként hát vannak sztárok , akiknél meg marhasok korkülönbség van, és boldogok, szóval a kor az ennyire talán nem is számít. Mármint volt valamelyik híres nőnek 24 évvel fiatalabb volt az egyik pasija, akivel jár vagy járt, a nő ott olyan 50 körül volt, meg olyan is van, talán 41 volt a legtöbb, amennyit hallottam, hogy a pasi annyival volt idősebb, és ő is ilyen huszonéves csajjal járt.
2016. jún. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*Igen, írták, azt hiszem,én ezt kihagytam, hogy az érettség is számít.
2016. jún. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem az anyukàdhoz illik egy 40 éves férfi.
2016. jún. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ki nem ***-ja le???


Ennyire adsz mások véleményére, ha azt mondom a te szádba az én ***-am illik, akkor rácuppansz???


Beteg egy csajszi vagy meg kell hagyni :)

2016. jún. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy én majd most idősebbel fogok kezdeni. Nem lehetne rám kényszeríteni egy 40 éves pasit. Csak szerettem volna tudni mások is így gondolják-e.
2016. jún. 20. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!