Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy zárkózott pasihoz milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy zárkózott pasihoz milyen nő illik?

Figyelt kérdés
Sokak szerint én egy zárkózott, visszafogott, kicsit elvont fiú vagyok. Szerintetek inkább a határozott, közvetlen, karakán csajokat célozzam meg, vagy inkább olyanokat, mint én?

2015. szept. 30. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Én extrovertált vagyok és a hozzám hasonlóakkal jövök ki jobban.Inkább a hasonlót keresd,mint az ellentéteset.
2015. szept. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Olyan, akinek szűk a puncija.
2015. szept. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy nyitott, életvidám nőt, aki azért nem akar állandóan bulizni, hanem már inkább családi életre vágyik. Szóval olyat akivel kiegészítitek egymást.
2015. okt. 1. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Semmiképen se válassz extrovertált nőt. Tapasztalatból mondom.
2015. okt. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyat mint te. A pörgős harsány csajok az idegeidre fognak menni és álló nap csesztetni fognak, hogy mit csinálj ,mondjál már valamit stb ,amíg valaki meg nem unja és szétmentek.
2015. okt. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!