Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnám kompenzálni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám kompenzálni a hiányosságomat, javítani rajta?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nincs barátnőm, és 24 éves vagyok szűz. 1 kapcsolatom volt, az se tartott sokáig.


Amit magamnál erősségnek tartok, illetve mások is mondták már az az, hogy megtudom nevetni a csajokat, " tudom mikor mit kell mondani" , tudok bókolni ( amiben semmi kunszt nincs szerintem ), és ellehet velem bármilyen témáról beszélgetni.


Tehát a lányokkal nagyrészt megtalálom a közös hangot, de itt meg is szűnik a tudomány.

Mert ha továbbakarok "lépni", akkor már nem velem gondolják a kapcsolatot, akár rövidebb, akár hosszabb ismeretség után.


Netes ismerkedés is abban merül ki, hogy míg neten beszélgetünk minden szuper, gond nélkül elhívom a lányt talira, de a randi nem lesz sikeres.


Élőben meg jól elvannak a lányok, de nem az a srác vagyok, akit párjuknak gondolnának, " de attól kedves vagyok meg minden".

Nagyon jó, hogy van pár lánybarátom, de nagyon rossz, hogy nincs (nem pár, elég 1 is ) barátnőm.


Külsőmmel van a baj szerintem. De hogyan tudnék változtatni?

Járjak el kondizni? De arcra attól nem szépülök meg, továbbá még 1-2 évet várni kell, már így is jó lenne számomra egy partner.


Mert csak beszélgetéssel, "belsővel" nem tudtam sikert elérni.


Vagy mi a megoldás, marad a kondi? Ötleteket, hasznos tanácsokat várok:)



2016. jún. 20. 21:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%

Férfi vagyok, tehát meglehet nem releváns, amit írok. Ha így véled, no problem, ne olvass tovább.


Sztem a baj nem a külsőddel lesz. Vagyis lehetséges, hogy azzal is gond van, de te másik szinte buksz meg. Egy olyan szinten, ahol 100-ból 100 lánynál hasalsz el, míg a külső egy olyan dolog, ahol 100-ból 5-10 lánynak még át kell menned a szűrőjén.


A te bajod konkrétan az, hogy a friendzone-ba váltasz jegyet kizárólag és onnan sosincs átszállás a puncihoz vezető járatra.

A friendzone azért csalóka dolog, mert külsőre hasonlít az általad is vágyott Puncziföldjére: van kedvesség, társaság, érintés,stb. Az egész maga a szex ígérete, de soha nincsen szex és nem is lesz.

Ezt nem lehet cizellálni, ezt fogadd el és kész.


Amikor egy nőhöz férfiként közelítesz(és nem barátként), akkor ő vagy lepattint(gyakori, az élet velejárója) vagy elkezd nőként viselkedni. Neked ez utóbbi a célod és nem az, hogy a barátod legyen.

Ismétlem, a kettőnek nincs metszete. Vagy-vagy a reláció.


Szóval viselkedésben kell változtatnod, de hogy konkrétan miben, arról szabályos regényt lehetne írni.

2016. jún. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

fú, szerintem túl haverkodós vagy, nem tudom értelmesebben megfogalmazni.


kicsit próbáld jobban nőként kezelni a lányokat.

2016. jún. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Én értem, de ha leszólítok egy lányt, és szóba áll velem, és eldumálunk iszogatunk, nyilván nem úgy viselkedem vele, mintha életreszóló barátságot akarnék vele, és jól érezzük magunkat, nevetünk, de ennyiben marad.


Nem friendzoneként nem tudnak rám tekinteni, de mivel jóarc a lány, ezért ottragadok, vagy elfelejtem.


Leszólítasz egy lányt, vagy megismerkedsz, nem pakol egyből friendzone-ba. Vagy bejössz neki nagyon, vagy csak jól érzi magát veled, vagy lepattint.

Nekem az első nem szokott bejönni.


Kevés lány van, akinek bejövök úgy, de velük se lesz semmi.

2016. jún. 20. 21:32
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Osztom az első hozzászóló véleményét, a barát zónába kerülsz, ami nem baj, csak neked nem erre lenne szükséged. Ki kell alakítanod egy vonzalmat, szikrát a nőkkel, ezt pajkossággal, férfiassággal, mértékletes nyomulással tudod elérni.
2016. jún. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nőként kezelem, van bók ( nem sok, és szeretem frappansan előadni és "váratlanul" ), meg úgy viselkedem velük, azért ebben lehet mégiscsak különbséget tenni, de nem jön össze.
2016. jún. 20. 21:35
 6/15 A kérdező kommentje:
4# részletesseben, hogyan tudom elérni?
2016. jún. 20. 21:40
 7/15 anonim ***** válasza:

Én is pont ilyen vagyok mint te. Csak 4 évvel fiatalabb. Én is könnyedén elbeszélgetek a lányokkal, megnevettetem őket, neten nekem is nagyon jól megy a társalgás stb. de ez nem elég. Ezek nagyon is jó tulajdonságok szerintem, de közben ne felejtsük el, hogy mi is a cél valójában. Barátság, vagy megfektetni? Gondolom az utóbbi, ahhoz meg CSAK ez kevés. Velem konkrétan az a baj, hogy nem vagyok elég egyértelmű. Nem mutatom ki egyértelműen, hogy mit is akarok és a lányok ezt úgy veszik hogy oké akkor... friendzone. Sokkal nyomulósabbnak, férfiasabbnak kell lennünk és közölni a nők felé a szándékainkat.

Én is foghatnám arra, hogy alacsony vagyok meg vékony stb. jó valószínűleg ez is közrejátszik, de az még nagyobb baj hogy nem viselkedek elég férfiasan, magabiztosan. Szerintem nálad is itt lehet a probléma. Meg kell mondani nekik mi a helyzet, közeledni kell feléjük úgy mintha nem csak a barátja akarnál lenni és vagy eléred a célod, vagy visszautasítja de akkor legalább tudod mi van és nem pazarold rá az idődet. Sajnos mi nem vagyunk adoniszok, nem rólunk álmodoznak éjszakánként a nők keményen meg kell küzdenünk a nőkért és nem elég csak lazáskodni meg várni aztán hátha lesz valami.

2016. jún. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

1-es vagyok.


Kicsit félreismered a nőket.

Nem pakolnak be egyből, azt te teszed meg azzal, ahogy közelítesz.

Sarkos példa, de a "Szia cica, van gazdád?" dumára senkit nem pakoltak még friendzone-ba, külsőtől függetlenül, ellenben lehetséges, hogy volt, akit pozitívan fogadtak(nem hiszem, hogy sokan) ezek után.


A nők szeretik eufemizálni azt, amit akarnak ilyenkor, pl. sokat hallhatod, hogy vagány, csibész, tökös, rosszfiú, laza,... de a lányege ugyanaz. Légy váratlan, kiszámíthatatlan. Amikor bókolnod kéne, csapj oda, amikor bunkóságot vár, lágy kedves, amikor el kéne futnod, támadj, amikor szerénynek kéne lenni, légy büszke.

Másrészt légy jellegzetes, amivel kitűnsz a tömegből. Ez rettentő fontos, mert van a nőknek egy szériahibája sajnos: mind különleges akar lenni. Namost ez nem egy pecsét és aki megkapja, az onnantól fogva különleges, hanem közvetett bizonyítékok jelzik azt, hogy ő az. Egy nő pedig leginkább akkor lehet különleges, ha különleges pasija van. Egy magas, kisportolt, gazdag, híres, zöld hajú, motoros, sárkányrepülőző, zenélő,stb... srác ezerszer vonzóbb lesz, mint egy bármiféle jellegzetességgel rendelkező.

Szóval találd ki a saját jellegzetességed.


Harmadrészt a nőket stimulálni kell. Minket vizuálisan lehet(melle, segg, punci, száj, pofi, comb), de a nőket máshogy lehet. Szerencsére sokféle módon, de a legjobbak egyike sztem az érintés. Veszélyes terült, mert addig nem érinthetsz meg egy hölgyet, amíg az effektíve engedélyt nem ad rá, de vannak bizonyos kiskapuk. Én pl iszonyatosan jól masszírozok, valóban egy áldott tehetség vagyok(hogy miért nem inkább a programozásban, nem tudom :(, de hát ez van), a nők pedig imádják a masszázst(többsége).

Elég átlátszó dolog volna direktben letapizni őket, szóval ne tedd, de pl amikor láthatóan kényelmetlen cipőben van, ajánld fel a lábmasszázst.

Ne kérj cserébe semmit, viszont akár játszhatsz is vele úgy, hogy te döntöd el mennyit kaphat belőle és mikor már nagyon jó neki, elveszed tőle ;)

Fusson csak ő utánad, hogy kapjon még...


Negyedszer pedig azt jegyezném meg, hogy soha ne rendeld magad alájuk.

Ez egy stabil szabály legyen, amit következetesen betartasz és ha egyszer elrontottad, hagyod a csajt a fenébe, keresel másikat.

Ne hívd meg italra első látásra. Ne engedd, hogy bármivel lehúzzon(segítségkérés, anyagiak, időd).

Amikor mentek valahova, legyen mindig terved, de hallgasd meg, hogy ő mit szeretne és vedd figyelembe, de sojha ne legyen automatikus, hogy az csaj akarata, kénye-kedve felülríja a terveidet.

Te egy önálló ember vagy, ezt mondogasd a tükör előtt.

2016. jún. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem menj prostihoz. A nők úgy kiszagolják a szüzeket mint disznók a szarvasgombát. És mint tudjuk a szüzek a női megítélés szempontjából valahol a gyilkosok, pedofilok és az erőszaktevők alatt helyezkednek el egy bő csomolungmával. Filozófusok között megoszlanak a vélemények hogy 24 éves szűzként még embernek tekintenek-e minket. Az én személyes tapasztalataim alapján annak a filozófus iskolának kell elfogadnom a véleményét mely szerint ekkora már levetkőztük minden emberségünket és egy fertőző mételyből álló sötét entitássá lettünk az alapján hogy mennyi megvetést és lenézést kaptunk a nőktől.
2016. jún. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

8# Köszi az írást.


Én ennek a cica van gazdád szövegnek nem vagyok hive, sztem a legegyszerűbb egy szia-val nyitni :D


Mikor bunkóság van meg ezek, értem amit mondasz, csak ilyenkor azt hallom, hogy elsőre nem szimpi, meg néz a csaj, meg mondja, hogy jó, akkor menj ...


Jellegzetesség valóban kéne, az nem elég, hogy pl hol tanulok, kell sport is.


Stimuláláshoz, masszáshoz azért el kell érni egy szintet, amit én nem szoktam. Meg hát nem minden körülmény, helyszín adott egy masszázshoz, meg alapból azért kell a bizalom az ő részéről " hogy egy férfi megtapizhassa".


Igyekszem nem alárendelni, utálom, ha valaki papucs. Azt is utálom egyébként, ha egy nőnek nincs véleménye, és inkább aláveti magát vminek, ahelyett hogy szólna saját érdekében, mindegy, ez csak egy kis kitérő volt :D


9#

Hogy szagolják ki a szüzeket?

2016. jún. 20. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!