Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó bensővel bármilyen rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó bensővel bármilyen rossz külsőt lehet kompenzálni?

Figyelt kérdés
Ha nagyon jó a bensőd akkor lehet bármilyen rossz a külsőd találsz olyan átlagos lányt aki elfogad a bensőd miatt
2016. jan. 11. 22:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%
lel! max ilyen 30 -40 éves ki mustrált nőket....
2016. jan. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Nem barmilyet, de mert sok fajta testi fogyatekossag osztonosen taszitja az embert, de ha nincs semmi extra nagy gond akkor igen.

De ha a jo benso, a hatartalan onsajnalatban merul ki az a legrosszabb parositas.

2016. jan. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Azért szvsz bármilyet nem, viszont kevés az olyan tényleg nagyon ocsmány ember, aki tényleg semmivel se tudná kompenzálni.
2016. jan. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ez jó poén volt :)
2016. jan. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
szerintem ez fordítva igaz.....
2016. jan. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
De létezik olyan jó bensővel rendelkező ocsmány ember aki tényleg nem fog kelleni a külseje miatt?
2016. jan. 11. 22:51
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Én elég sokat próbálkoztam ismerkedni interneten keresztül, és milliószor előfordult, hogy beszélgettünk, éreztem a közös hangot, meg hogy megszeretett a lány, aztán képcserekor felszívódott. Nincsen testi fogyatékosságom, vagy kirívó dolog, egyszerűen csak nem nézek ki elég jól. Ettől függetlenül biztos van másmilyen lány is, de én évek alatt sem futottam ilyennel össze.
2016. jan. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

"De létezik olyan jó bensővel rendelkező ocsmány ember aki tényleg nem fog kelleni a külseje miatt?"


Nezd meg Vajna Andrast, egy kis malac. Valoszinuleg bensoleg se valami nagy szam. Megi masznanak ala a lanyok sorban.

2016. jan. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nem mindegy hogy neten vagy szemtől szemben találkozik vele az ember. Neten simán dobtam volna a mostani párom de szerencsére élőben találkoztunk. De lehet ezzel csak én vagyok így.

Amúgy láttam már olyan pasit aki akármilyen jó bensővel rendelkezhetett volna nem tudta volna ennyivel kompenzálni. Viszont ha lenyírja a bajszocskáját (mert bajusznak nem nevezném) kihúzta volna magát és valami normális hajat és szemüveget csináltatott volna magának máris kategóriákkal jobb pasi lett volna. Azt kéne megérteni hogy nem kéne folyton a paci egyik oldaláról a másikra esni. Nem csak a külső és nem csak a belső számít senkinek sem. Viszont az amúgy nem adonisz külsővel megáldott pasit is lehet olyanná formálni amit sok nő már elfogad ha jó a bensője. És a magabiztosság jó duma stb sokat javít a helyzeten.

Mellesleg a fentebb említett srác is tudott nőt szerezni azzal a számomra elfogadhatatlan külsővel mert undorítóan magabiztos volt.

2016. jan. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ha a jó belső = intelligencia + szorgalom, az konvertálható pénzzé. A pénz pedig konvertálható szexi lányok társaságára. Aki nem hiszi, nézze meg Vajna G. András magyar állampolgárt, lel.
2016. jan. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!