Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 21 évesen gáz a társakeresőzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen gáz a társakeresőzés?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, járok társaságokba, vannak barátaim, sokaknak felkeltem az érdeklődését, de valahogy sosem lesz belőle semmi. Nem tartom magam se csúnyának, se butának, de valahogy egy ideje egy okos, értelmes srácra sem akadok rá. Szerintetek 21 éves létemre gáz lenne a társkeresőzés?

2016. jún. 21. 00:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Mert a bunkó és nagyképű stílusoddal kilóméterekről elriasztod az okos és értelmes srácokat, erre még nem is gondoltál? Változtass először is a hozzáállásodon, és utána lehet puffogni, hogy nem kellesz nekik még így se.
2016. jún. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha azt mondja itt a többség, hogy gáz, akkor nem próbálod ki?
2016. jún. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, de legyél elővigyázatos, pl. én eleinte csak forgalmas helyen találkoznék a sráccal, és nem maradnék sokáig, meginnánk egy kávét és ha szimpatikus máskor is.. Több helyen utánanéznék milyen is, pl. fb-on megnézném milyen barátai vannak, melyik iskolába járt, megnézném a családját, barátait legalább fb-on. Rögtön első benyomásra nem döntenék, elsőbb találkozás párszor, utána ha még mindig szimpatikus egy hosszabb randi és lépésről lépésre haladnék az ismerkedésben. Ha nem szimpatikus akkor elváláskor annyiban maradnék vele, hogy majd net-en megbeszéljük a továbbiakat és ott irnám meg neki, hogy sajnos nem ..
2016. jún. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy bármiféle önteltség is megjelenne az írásomban. Véleményekre vagyok kíváncsi, én nem mondtam, hogy az alapján végleg eldöntöm. Az ismerkedésnél természetesen nagyon elővigyázatos lennék, ha mégis odáig jutok, hogy regisztrálok és meg is beszélnénk valakivel valamit.
2016. jún. 21. 00:26
 5/11 anonim ***** válasza:

Senki nem fog elrabolni és megenni reggelire :D

Ugyan olyan hús-vér normális emberek mint te.

Ma annyira online lett a társadalom, hogy bevett szokássá vált már a 16 éves ismerőseim körében is, és valljuk be őszintén, kevés normális platform van az ismerkedésre.

2016. jún. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Társkeresőt nem igazán ajánlom. Igaz fiú vagyok, de esetek többségében, eléggé érdekes emberek regisztrálnak oda, akik nem igazán nevezhetők normálisának. Persze van elvétve 1-2, de olyan ez mint tűt keresni a szénakazalban. Pár szexuális felkérésű üzenetet kapni fogsz, erre készülj fel regisztráció előtt! :D
2016. jún. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Csináld azt amit akarsz úgy ahogy akarod! Csak lazán! :)

Talán egy kicsit add lejjebb a lécet vagy járj más társaságba, mert bizony manapság tényleg elképesztő buták néhol az emberek, nem tudom mit szednek de ráfüggtek.

2016. jún. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én sem értem mi baja az 1esnek,semmi bunkóság vagy nagyképűség nem volt az írásban szerintem (pedig többször is végig olvastam)..kérdező,ahogy érzed :) Ha ki akarod próbálni a társkeresőt,feel free.. aztán ha nem be akkor simán abba lehet hagyni..
2016. jún. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#4, #8

Nem a semmiért írtam amit írtam. Nem egy okos és értelmes sráccal volt már dolgom, és ezt az indokot szokták megjelölni annak, hogy miért találhatnak általánosan véve taszítónak egy fiatal lányt. Okos pasi sose fog vad vagy magamutogató és öntelt csajra rámozdulni. Ez a vad alfa pasik asztala.

2016. jún. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pont tegnap találtam egy társkeresőn egy nagyon szép és a leírása alapján nagyon vonzó 21 éves lányt, szóval nem, nem gáz. Mondjuk az már más kérdés, hogy gondolom rá is és majd rád is írni fognak azok a gyökerek, akik csak meg akarnak téged farkalni.
2016. jún. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!