Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kifejezetten bejön, hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kifejezetten bejön, hogy van valami "hibája"?

Figyelt kérdés

Sokat álmodoztam régen, hogy megismerkedek egy rendes siket pasival, és milyen jó lenne vele lenni, jelelve "beszélgetnénk", nem lenne gond a beszédhibám és a hallásproblémám. Valamiért mindig tetszett ha valakinek volt valami "hibája". Most a barátomnak egy betegség miatt van egy elég feltűnő ""furcsasága"" külsőre, és én hihetetlenül vonzónak látom benne ezt.

Ez szerintetek beteges? Nagyon fura?

21L


2016. jún. 21. 00:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Siket pasis resz ertheto mert szorongsz bar ezt lekene ugy is kuzdened mert csak a buta emberek kotnek bele masok hibaiba! Az hogy van valami hiba amit vonzonak talalsz szerintem normalis :D en szeretem ha egy nonek narancsbore van es arra vesz feszulos nadragot na az beindit neha :D
2016. jún. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos, tök jo látni hogy vannak még ilyen emberek :)
2016. jún. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is aranyos :)
2016. jún. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolom azért tettszik mert neked is van hibád, ezért nagyobb az esélye hogy összejössz vele, mint egy hibátlan férfival.
2016. jún. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!