Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek hol és hogyan...

Szerintetek hol és hogyan találhatnék olyan lányt végre, akinek kifejezetten bejön, hogy alacsony-vékony alkatú srác vagyok?

Figyelt kérdés
Valamiért mindenhol az a menő, ha egy srác magas, de hát ha valaki pici lett, az miért akkora tragédia, hogy szóba se akarjanak állni vele a lányok? Amúgy ennek ellenére már volt dolgom lányokkal, csak hát nagyon nehéz találni olyat, aki elfogad így, valamiért mindenki magas fiút akar úgy látom, még az alacsony lányok is.

2014. jún. 26. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Liliputban vagy cirkuszban
2014. jún. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A magasság se menő, napi három kérdést ír ki egy magas lúzer, hogy nincs csaja....
2014. jún. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne keresd görcsösen, majd jön az igazi magától.
2014. jún. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nekem nincs bajom a magassággal, sztm nem az a fontos. Nem idegenednék el, bármilyen hülyén is hangzik pusztán azért, mert mondjuk 10 cm-rel alacsonyabb lennél. Megoldható. Ma meg már szerintem nem is számít, akinek igen azért nem keres. De biztos van még, akinek nem ez az elsődleges.
2014. jún. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3-as így éltem le sok évet, hogy tojtam az egészre, sosem jött egy lány sem. Mióta kezdeményezek két éve, azóta legalább már csók, petting összejött lányokkal. Sosem értettem mi ez a baromság, hogy ne csinálj semmit, majd jön a csaj. Ez inkább lányoknál működik, náluk napi 50 fiú tuti bepróbálkozik, aztán úgy könnyű válogatni.
2014. jún. 26. 18:13
 6/10 anonim ***** válasza:
Bárhol. Normálisabb lányoknál ez nem a legfontosabb dolog. Azt sem mondom, hogy nem számít kicsit se, de nem ezen múlik minden! Sok olyan kapcsolatot is láttam már, ahol a lány volt a magasabb, nekem is volt egyszer egy ilyenem. Ha klassz a jellemed, lesz nőd is! Egyébként meg járj olyan helyekre, ahol olyan nők vannak, akiknek a belső többet számít alapból!
2014. jún. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mennyi az az alacsony? És hány évesnél?

Én azért sem keresek 10 centinél is többel alacsonyabbat, mert akkor ő is rosszul érezné magát. Lehet hogy hülyeség...

2014. jún. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért milyen magas vagy?
2014. jún. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

mondjuk itt gyk-n? :D

speciel nekem ők jönnek be. :)

és úgy ahogy írtad, naponta sokan írnak nekem, de mindet lekoppintom. :D

2015. júl. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Hanyszor lesz ez megkerdezve??? Nem az a baj, h egy srac vekony es alacsony, hanem az h igen hulyen neznenk ki pl ugy, h o 160 en meg 170cm vagyok, o 45kg en meg 65.....

Biztos van akinek te tetszenel, max az meg neked nem tetszik, mert magas/ kover/ stb

2015. szept. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!