Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » H értessem meg vele h bejön?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

H értessem meg vele h bejön? Ha nem vayok az a "kezdeményező"fajta. Sőt. Kifejezetten bátortalan vok.

Figyelt kérdés

nagyon bejön egy srác,és úgy érzem h talán én is neki,de nem merek lépni felé..

és ő sem csinál semmit..de már több mint fél éve kerülgetem/kerülgetjük a forró kását..de nem merek lépni felé..

egy suliba járunk..

"a beszélj vele!!"-n kívül vkinek lenne ötlete??jól jönne a segítség!!


2009. okt. 3. 17:31
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
jah..16/L
2009. okt. 3. 17:40
 2/14 anonim ***** válasza:

Visszamosolyog rád? Összeakad a tekintetetek? Akkor nyugodtan dumcsizhatsz vele. A lényeg: csak lazán, és úgy beszélj vele, mintha magaddal beszélnél, mert akkor tudsz felszabadult és nyugodt lenni :) Sok sikert

24F

2009. okt. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

Hát igazából énis igy vagyok :) Nem vagyok az a kezdeményezős típus :) De végülis, ha jobban belegondolsz nem veszítesz sennit . Egy próbát megér . Állj hozzá pozitívan meny oda hozzá és kérdezd meg h ráér e a hétvégén vagy valami ijesmi és ha visszautasít csak mond ezt : Oké ! Pedig én biztos voltam benne, hogy jol kijöttünk volna . És persze egész végig mosolyogj.

( tudom, hogy mondani könnyű, és még én sem tudtam rávenni magam, hogy ezt tegyem , de egyszer mekell tenni és utána már könnyebb lesz )

2009. okt. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

köszi!!

én próbálom de..nagyon nehéz..vh..olyan hatással van rám,mint még senki..:D

de akk gondolom veled is így van..:)

2009. okt. 3. 17:54
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia..:)


MyVip? iwiw?:O s egyébb ilyen oldalak?:D Jelöld be,írj neki..:)


Remélem nem rám gondolsz..:DD

16F

2009. okt. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

köszi..

vip megvolt,de nem írtam neki..:$

nem hiszem h Te lennél..:)

2009. okt. 3. 17:58
 7/14 anonim ***** válasza:
Első kommentelő vagyok, csak annyit még, h a semminél a kudarc is jobb, mert abból legalább lehet tanulni ;) És ha tudod, hogy mindent megtettél nyugodtan alhatsz.
2009. okt. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

:D

köszi!!:D

2009. okt. 3. 18:00
 9/14 anonim ***** válasza:
Háát..a remény hal meg utoljára..XD
2009. okt. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

:D

jah..

csak..magamban sem vok biztos..

nem tom most a rosszabb pofára esni,v az fájna jobban ha bnője lenne,v ha járnánk és úgy okozna fájdalmat..


túl pesszimista vok..:P pedig eddig nem voltam..xd

2009. okt. 3. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!