Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örökre egyedül maradok?

Figyelt kérdés

22/L


Egy ideje szenvedek azzal h szingli vagyok. Kiskoromba mindig mondogattam h egyedul akarok elni. Majd kesobb se hittem h lesz valakim... Mit tegyek? :(


2016. jún. 21. 13:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Majd megtalalod a masikfeled ne felj.
2016. jún. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne siránkozz, hanem keresd a lehetőségeket az ismerkedésre. Ezzel nem mész semmire, csak eléred, hogy rád írjon egy csomó hozzád hasonló szűz fiú.
2016. jún. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jársz bulizni?
2016. jún. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Persze szoktam. Baratnoim szerint eleg szep vagyok... De keresem stb. De.. Sehogy:(
2016. jún. 21. 14:45
 5/11 anonim ***** válasza:
Hova szoktál járni? Didzsibe, koncertre, vagy milyen helyre?
2016. jún. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem szoktak próbálkozni nálad a férfiak vagy elutasítod őket? 24/f
2016. jún. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Na mindegy... Diszkóba annyira ne is próbálj ismerkedni, nem igazán láttam még onnan kijönni kapcsolatot. Egy koncerten, kávézóban, ilyen helyeken szerintem érdemes eljárnod, ott esetleg összeismerkedhetsz egy jó arc sráccal.
2016. jún. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

5# sok helyre

6# hat ok nem probalkoznak

2016. jún. 21. 15:00
 9/11 A kérdező kommentje:
Szoktam kavezoba is jarni suli elott
2016. jún. 21. 15:02
 10/11 anonim ***** válasza:

Hasonlóakat mondtam gyerekkoromban én is. Most bennem is van egy kis űr, mivel nincs senkim. Én úgy vagyok vele, hogy nem kell siettetni... Biztos lesz egyszer valakid, csak ne zárkózz el senkitől se, mindenkinek adj egy esélyt! :)


Egy jó tanács: igaz hogy lány vagy, de az elmúlt időben sok minden változott, merj kezdeményezni te is és ne csak azt várd hogy odamenjenek. Nem azt mondom, hogy te hívd el randira, de ha tetszik nyugodtan menj oda beszélgetni, sokkal egyértelműbb 'jel' mint 20 méterről egy mosoly.


21/F

2016. jún. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!