Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol lehet a probléma, hogy nem jövök össze senkivel? 20/F

Figyelt kérdés

A jellemzésem nem saját véleményem, hanem nagyrészt mások véleményén és elmondásán alapul:

Alapjában véve kedves, barátságos, és egyszerre komoly valamint humoros vagyok. Tvaly végeztem a középiskolát. Jelenleg ápolónak tanulok (rohammentő a cél). Már 5 éve részben önfenntartó vagyok(saját kisvállalkozás). A szüleim fizetik a nagyobb kirándulásokat, a ruháimat valamint a tanulmányaimat. Én fizetek magamnak minden más költséget (önszántamból): telefon, laptop, minden cuccom a hobbikhoz, valamint saját pénzből vettem autót is 2 hónapja. Vannak álmaim és küzdök is értük. Nem vagyok bulizós, de humoros vagyok (és nem is a bulizós lányokkal ismerkedek). Romantikus vagyok (ezt eleinte nem mutatom ki a félelmem miatt), de megadom a tiszteletet minden lánynak (sokan mondták, hogy igazi úrihölgynek érezték magukat velem). Azt mondják, hogy a hangom nagyon kellemes, órákig ellehetne hallgatni. Jó vagyok azokban a dolgokban, amiket elkezdek. Zenélek pár hangszeren; szeretek kirándulni és jólérezni magam. Nem vagyok a társaság középpontja, de az a szürke egyéniség sem. Szeretem a kalandokat(nem egyéjszakást, hanem a kirándulásokat, túrázást, kiruccanást). Aki beül a kocsimba, mindenki szereti ahogy vezetek. Nem vagyok divatos, de az ízlésemet mindenki dícséri. Külsőmre ígényes vagyok, de nem divatos (és a külsőmre sem igazán érkezik panasz). Kicsit félénk vagyok, de ettől még ismerkedek és próbálkozok. Az érzéseimről pedig eleinte nehezen beszélek. Pénzes sem vagyok, de szegényember sem.. és a családunk is a középréteghez tartozik. Jólnevelt vagyok. Hol lehet a probléma? Hol javítsak magamon? Minden jóindulatú tanácsot szivesen fogadok :) Ha van amit nem nyilvánosan szeretnétek megírni, azt privát üzenetben is szivesen olvasom :)

20/F



2016. jún. 20. 20:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%

Túl hosszú, valaki lerövidítené, hogy

- jófiúk senkinek nem kellenek

- pénztelenek senkinek nem kellenek

- csúnyák senkinek nem kellenek

- izomtalanok senkinek nem kellenek

típusú nyafogásról van szó?

2016. jún. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
1. hozzászóló: nem vagyok se izomtalan, se pénztelen csóró; se bányarém. Kicsit lehet mellényúltál :)
2016. jún. 20. 20:25
 3/17 anonim ***** válasza:
60%

Na jó elolvastam mégis, és megvan a probléma: "Azt mondják, hogy a hangom nagyon kellemes, órákig ellehetne hallgatni."


Ezt úgy értik, hogy olyan bódítóan álmosító a stílusod, hogy akár egy egész éjszakát jól tudnának rá aludni.


Ember, egy önjellemzésnél ilyen dumát nyomatni, hogy "Aki beül a kocsimba, mindenki szereti ahogy vezetek."

De most tényleg. Ez a legfontosabb kiemelendő tulajdonságod? Meg a rengeteg ez sem vagyok meg az sem, se divatos, se szakadt, se szegény, se gazdag, se központ, se szürke...

2016. jún. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem, nem aludt még lány mellettem... hanem igen-igen kacagott és beszélgettünk, akikkel szóba álltam. Szóval másodszor is mellé nyúltál :) Hogy nem tudsz 1-1 cselekedetből jellemvonásra következtetni... szintén a privát ügyed. 3-0
2016. jún. 20. 20:29
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

Most felsoroltad azt, amit m8ndenki hallani akart. Éd ha megnézed rajtad kívül 27484893749millió ilyen kérdés van.

És igen, persze, mindenki csak a jókat m9ndja a másikról. De most gondolj bele: ha lenne egy ismerősöd, aki bunkó, vagy bármi ilyen negatív tulajdonsága lenne... te elmondanád neki? Mert a legtöbb ember nem mondja. Persze, én nem azt állítom, gogy amit rólad mondtak nem igaz és hogy nem vagy tökéletes. Mert ezt nem tudhatom. Nem ismerlek. Nem is láttalak soha az életben.

De azért na.

Egyébként én se vagyok bulizós tipus és 18éves létemre még nem volt senkim se. De nekem a tanulás miatt. Mert én is kedves, udvarias ..... vagyok , de velem az a probléma, hogy m8ndent félredobok, ha tanulni kell.

2016. jún. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Te figyelj, a stílusod tényleg nevetésre ad okot. Csak nem veled, hanem rajtad.


De belegondoltál már, ha mindenki mindent imád benned, akkor mégis miért nem jön soha össze... Oh wait!?

2016. jún. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

3., köszönöm a hozzászólásodat :)

Akiknek adok a véleményére, azok olyanok hogy a rosszat s a jót is megmondják rólam.


Ha a tanulás a "probléma"... a lakótársam is ilyen volt és ilyen még mindig. Első barátnője 17 volt. a második és egyben tartós is, 22 évesen kezdődött és már 3 éve tart. És mivel orvosin van, évfolyamelső, kegyetlenül sokat tanul (értsd: minden egyes nap reggel 7-től éjjel 2-3-ig). Szóval te e miatt ne aggódj :)

2016. jún. 20. 20:35
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem 20 évesen még kalandozz 😊 éld ki magad amíg tudod.
2016. jún. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jótanácsot :)

Sosem voltam az a típus... a kalandok megvannak a mindennapjaimon belül, hisz a hivatásomhoz tartozik. Tele vagyunk spontán eseményekkel, kalandokkal. Párkapcsolatokban és barátságokban pedig a kalandot nem szeretem... nagyon nem az én stílusom.

2016. jún. 20. 21:27
 10/17 anonim ***** válasza:

Sokat beszélsz? Mert elég hosszú szöveget írtál, ami nekem pl. nem jön be, mert úgy érzem, hogy csak magaddal foglalkozol, és a véleményem annyira nem is számít, csak ki akartad írni magadból.

Fontos: Ez lehet, hogy egyátalán nincs így, de én most így érzem, és simán lehet, hogy a többi csaj is így van vele.

2016. jún. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!