Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az egyedülálló lányok melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyedülálló lányok melyik korosztályára jellemző (azaz milyen korosztályban keressek)?

Figyelt kérdés

- Elfogadja a párját a hibáival együtt, toleráns

- Ha baja van, nem letagadja meg eltitkolja (mi a baj? SEMMI!) hanem kerek perec elmondja

- Segít a párjának a gyengeségei legyőzésében, összedolgozva

- Amiben tudja, a párja segítségét kéri

- Érzelmi biztonságot nyújt a párjának

- Mindent elmond a párjának, azt is, ami szerinte "butaság"

- Képes vonzódni a párjához, mert Szerelmes belé (azaz nem utasítja el a párját mert nem ideális a külseje)

- Igényli a mély kommunikációt, de kezdeményez is ebben

- Ha úgy esik jól neki, dőlnek belőle a szavak, de a csendtől se ijed meg

- Elítéli a hülyítést, kihasználást

- Nem nézi le a párját ha rosszabb helyzetben van nála, illetve nem kezd el pánikolni a jövőn

- Nem várja el a párjától, hogy mindenható legyen, hanem feltétel nélkül szereti

- Saját véleménye van

- Ha a párjával konfliktusa van, képes vele mindent megbeszélni

- Mindig van ideje a párjára

- Kiegészíti a párját, de emellett önálló személy is egy személyben

- Intenzíven bújós természet, minden létező módon kimutatja a szeretetét

- Felvállalja és büszke a párjára

- Vakon bízik a párjában

- Megbízható

- Őszinte

- Következetes

- Annyira szerelmes, hogy soha nem hagyná el a párját

- Elutasítja a megcsalás lehetőségét

- A párjával hosszú, komoly kapcsolatot (házasság, család) tervez

- A fentieket elvárja a párjától is


Sok éve próbálkozom, de többször "rossz" lányt találtam, akiről naivan azt hittem Ő az Igazi, de szakítás lett, így rengeteg évem elpazarlódott. Emiatt úgy vélem, hogy félbemaradt a fejlődésem.


Elképzelhetőnek tartom, hogy rossz korosztályban keresgéltem, habár nemigen vannak szociális tapasztalataim, hogy minek hogy kell lennie, mit hogy kell csinálni, hogy kell kommunikálni (meg "helyesen" ismerkedni, hogy teljes életem lehessen), hogy melyik az az interjú ahol nem röhögnek ki és dobnak ki az ablakon, stb.


Furcsa érzésem, hogy sokan 17/F-nek gondolnának az írásomból aki előtt ott az élet, de 27 vagyok és bánt, hogy nem vagyok olyan szinten mint a korombeliek. Bánt, mert nem tudok mit kezdeni a jó illetve rossz oldalammal.


2016. jún. 21. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem korosztály függő. Talán a 70eseket mondanám leginkább, mikor már minden mindegy.
2016. jún. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Roviditett verzio nincs a kerdesbol?
2016. jún. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez szinte minden esetben jellemző, amennyiben jóképű a férfi, viszont fordítva nem mindig működik, olyankor jönnek a Minden férfi bunkó hisztik.
2016. jún. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Azt hiszem tündérország 16-20 éves lányai közt keresgélnék... ;)

De komolyan, rövidebb lista nem volt? Ez kb. egy ideálkép, mintha a tökéletest keresnéd, de szálj le a felhők közül szőke herceg, mert tökéletes nincs. Nézz magadba: Te minden kritériumodnak megfelelsz? És mi ez az általánosítás? Az hogy milyen egy ember nem korosztály, hanem személyiségfüggő. Márpedig minden ember egyedi és megismételhetetlen. Ha egy olyan nőbe szeretsz bele, aki teljesen önnáló és nem akar rád támaszkodni, de szeret és felnevelné a gyermekeidet, az jó lenne? Vagy nem, mert nem felel meg az összes elvárásodnak? Ráadásul mi ez a "rossz" lány duma, és az elvesztegetett idő? Az élet eggyettlen pillanata sem elvesztegetett! Talán nem szeretted őket, egyikükről sem maradt egyettlen jó emléked sem?! Lehet hogy létezik számodra tökéletes lány, de megérdemelnéd? (Lehet hogy csak én tartalak így elsőre egy naív bunkónak, és közben lehet egy aranyos srác vagy,de a kérdésed számomra hatalmas hülyeségnek tűnt és ezt hozta ki belőlem, bocs)

2016. júl. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!