Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők! Mit gondolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mit gondolnátok egy ilyen srácról?

Figyelt kérdés

Szóval,röviden,tömören nem egy feltűnő szerzet,illedelmesen köszön,(mondjuk munkahelyen,boltban) mindenkinek,akinek kell.Többnyire kissé komor az ábrázata,de ha esetleg megszólítják ,akkor barátságos,néha mosolyog is.Megnézi a neki tettsző hölgyeket(barátnője nincs)de nem bunkó módon,hanem általában lopva,de néha megfeledkezve magáról,szóval azért észre lehet venni,ha vki tettszik neki.

Férfi társaságban el van,nem ő a középpont,de vannak jó pillanatai,viszont nők terén egy nulla.

Nem tud kommunikálni velük,elpirul,nem találja a megfelelő szavakat,bénázik,egy határozottabb férfi mellett nem tud érvényesülni.

Külsőre talány,nincs kirívó testi hibája,átlag körüli,de ő maga feltételezi h közelebb van a "jópasi" kinézethez,csak ezt a személyisége misatt nem tudja kamatoztatni.

Egy ilyesmi kollégáról/osztálytársról mi lenne a véleményetek?



2016. jún. 21. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
"Nem tud kommunikálni velük,elpirul,nem találja a megfelelő szavakat"-már láttam olyat, hogy srác az ilyen viselkedést stratégiaként alkalmazza csajoknál. Mit vár el az ilyen alak tőled/tőletek: tanítsd meg beszélni vagy rázd gatyába?
2016. jún. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Emiatt borul minden:

Nem tud kommunikálni velük,elpirul,nem találja a megfelelő szavakat,bénázik,egy határozottabb férfi mellett nem tud érvényesülni.

2016. jún. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Semmi baj sincs vele. Nem mindenkinek az óriás dumás pasik jönnek be. :)
2016. jún. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért tud kommunikálni,csak döcögősen indít,és nehezen palástolja,mondjuk úgy.
2016. jún. 21. 17:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos. Én szeretem az ilyen pasikat.
2016. jún. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Rám kb. full igaz ez a leírás, és én is eléggé megkapom, hogy nem vagyok elég határozott. sajnos a való életben a legtöbb lánynak ez kell, igyekszem változtatni, de ehhez is rutin, meg nagyobb ismeretség kéne.

nem egyszerű helyzet sajnos.

2016. jún. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ma 18:09


igen ha jóképü

2016. jún. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2 eshetőség van (függetlenül attól, hogy Te ilyen vagy, én ezeket gondolnám):

-Nagyon vigyáznék, mert lehet, h ez csak egy álca, pont domináns alkat

-Mindenképpen aranyos, de mivel többször jártam úgy, hogy a végén kibújt a szög a zsákból, ezért az első fokozottan érvényesülne.

2016. jún. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hat leiras alapjan az elso ami eszembe jut hogy unalmas vagy. Nincs benned semmi extra, csak egy hatterben meghuzodo, illedelmes szurke fiu.
2016. jún. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!