Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondolnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok egy ilyen körökben mozgó srácról?

Figyelt kérdés

Szisztok!

Tehát adva van egy egyetmista srác (jobb modú családból) és ha mondjuk ismertebb poltikusokkal találkozgatna, közös képeket rakna fel pl. facebookra akkor mi lenne az első reakciótok?! Esetleg jobban érdeklődnétek utána?!

Normális válaszokat, köszi!



2015. szept. 17. 16:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát alapban alig akad olyan politikus, akit nem rühellek, de a ..oldaliakat különösen utálom, szóval engem elijesztene, főleg, ha az utóbbi. :D
2015. szept. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Úgyértve, hogy mivel ilyen emberekkel talalkozik, ismeri őket, ezáltal ez nem lenne egy imponáló dolog?!
2015. szept. 17. 16:42
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem azok érdekelnek, akiket ismer, hanem ő.

Exem is egy bizonyos körben fontosabb embernek számított és ezt utáltam benne a legjobban.

2015. szept. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én eleve rühellem ha valaki túlzottan politizál, nem fejtem ki miért. Volt, hogy konkrétan azért nem válaszoltam egy srácnak, mert a profilképein a politikai nézetének megfelelő rendezvényeken volt különböző kevésbé ismert politikai személyekkel. Engem taszít.
2015. szept. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nalam nagy hatrannyal indulna.
2015. szept. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak azt, hogy mázlista. Ha ő maga produkálna valami kitüntetésre érdemeset, és/vagy a saját talpraesettségével gazdagodna meg a származása ELLENÉRE, na az imponálna.
2015. szept. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Első reakcióm:nem egy körben mozgunk (az ő családja gazdag, az enyém nem).

Nem éredklődnék utána jobban,de valószínűleg ő se utánam.

Gondolom, azért is barátkozik politikusokkal,hogy majd a későbbiekben jó állása,kapcsolatai legyenek.

Nem mondom,hogy rossz dolog,de nem imponál.

2015. szept. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy nagyon jo haverom, 16 evesen meg egyutt szidtuk a rendszert. O politikus lett. Nem is ertem ...
2015. szept. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

Eleve az negatívum, hogy jobb anyagai körülményének közt él mint én, meg taszít a rajongás és a sztárokkal meg a celebekkel való fotózkodás, autogramm kérés meg minden ilyesmi. Amúgy az első reakcióm egy ilyen kép láttán az lenne, hogy; "Ki nem szarja le, hogy te kiket ismersz vagy kiket nem?" Szóval felejtős kategória.

Ja meg nálam a közösségi oldalak gyakori használtata is kiábrándító. Nem szeretem az olyan embereket, akik gyakran posztolnak olyasmiket, hogy hol vannak, kikkel és mit csinálnak meg ehhez hasonlók.

2015. szept. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves utolsó, megértelek, de a kérdésben a 20(-on) év körüli ..... lányokra gondoltam!

2015. szept. 17. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!