Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondolnátok egy olyan 21...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok egy olyan 21 éves srácról, akinek még sem komoly kapcsolata, sem szexuális élménye nem volt, de még csak sókig sem jutott el soha?

Figyelt kérdés

Az ismerkedéssel részemről nincsenek gondok. Nem azért vagyok ennyire tapasztalatlan, mert félnék odamenni a lányokhoz, vagy nem tudnék róluk miről beszélni. Rengetegszer kezdeményeztem már ismerkedést különösebb izgalom nélkül, de sikert igazán nem értem el, legyen szó személyes vagy internetes ismerkedésről. Párszor randiztam már, de egyik sem volt túl maradandó, akikkel meg úgy sikerült jó viszonyt kialakítani, azok mind csak barátként tekintenek rám, akik persze nem értik, hogy miért nincs senkim, és biztosak benne, hogy egyszer nekem is lesz valakim, csak ugye ne nekik kelljen annak a valakinek lenniük...


Úgy gondolom, hogy sem a megjelenésemben, sem a személyiségemben nincs olyan hátráltató tényező, ami egy ilyen sikertelen mérleghez vezetett volna. Nem vagyok torz, nincsenek testi hibáim (egyes napokon kifejezetten elégedett vagyok a külsőmmel, de egyébként átlagosnak tartom magam), az öltözködésemre sem lehetne rámondani, hogy "instant fogamzásgátló" lenne. Szeretek divatosan, elegánsan öltözködni, ne egy elhízott, pattanásos, hózentrógeres, szandálzoknis srácot képzeljetek el, ha rám gondoltok, mert ez igencsak távol áll tőlem. Antiszociális sem vagyok, ugyanolyannak tartom magam, mint bárki más. Vannak baráti társaságaim, akikkel el tudok járni szórakozni, csomó kisebb-nagyobb hobbim van, és a munkahelyemen is a kollégák többsége kedvel engem. Kicsit úgy érzem, hogy amolyan "szerethető vesztes" szerepben tetszelgek.


Nyilván nem azt várom el tőletek, hogy csajozzatok be helyettem, de tanácsokat, ötleteket szeretnék kérni.


2015. nov. 9. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Ritka az ilyen büszke lehetsz magadra
2015. nov. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg ezt azoktól a nőktől, akikkel baráti viszonyban vagy. Ők látnak, ismernek rendesen, ha igazi barátok, akkor őszinték lesznek.
2015. nov. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Néhányuktól már megkérdeztem, de csak a szokásos vigasztaló, lelkesítő beszédeket kaptam válaszul. Mindig azt mondták, hogy "majd egyszer úgy is lesz valakid". Nem is maga az egyedüllét ténye rémít meg, mert azért kölcsönös szerelmet nem olyan könnyű találni, inkább csak az aggaszt, hogy ennyi idősen még egy nyamvadt csókon sem vagyok túl. Azért ez szerintem jelzésértékű.
2015. nov. 9. 23:49
 4/6 anonim ***** válasza:
A nőkből nehéz őszinte választ kihúzni, de akkor kérdezd direktben, hogy ő konkrétan miért kosarazott ki? Ha nem hajlandók válaszolni tisztességesen, akkor meg hagyd ezeket a fenébe, mert nem igazi barátaid.
2015. nov. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem annyira ritka, az én baráti körömben is vannak ilyenek, teljesen normálisak, én a szexuális/romantikus életből sosem vonok le következtetéseket.

Tanács? Nem tudom, legyél kicsit bátrabb, vagányabb, egyenesebb. Ne totojázz, ha megtetszik valaki.

2015. nov. 10. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem itt annyi a probléma, hogy sznob vagy. Beszélj szexről, izgasd fel a lányt, akivel találkozol. Legyél férfias, vicces, laza, ne olyan, mint a Dr csontból az a pszichológus gyerek, mert az a viselkedés maximum egy hozzá hasonló okostojásnak lehet vonzó.
2015. nov. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!