Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs bennem "plussz"?

Figyelt kérdés

Kb 4 éve nem volt normális kapcsolatom, mert mindegyik pasi akivel alakult, azt mondták szép vagyok, okos, jófej, talpraesett, átlagon felül is keresek, tehát nem kell alámitenni semmit, de nincs meg a plussz... Tegnap a pasi sírva mondta ezt, szerinte 10/10 vagyok, de egyszerűen nem azt érzi amit kéne. Pedig vele kissé "alul licitátam" és tudja is, hogy ilyen nője nem mostanában lesz (ezt nem nagyképűségből mondom, hanem mert neki van 1-2 olyan külső és belső tulajdonsága, amit kevesen tolerálnak, pl elhízott, tesi fogyatékosság, anyagi problémák).

Szimplán szerencsétlen vagyok, vagy tényleg van akiben senki nem találja azt a bizonyos plusszt?

26/N


2016. jún. 22. 17:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
11%

Nem tudom, nem ismerlek.

Mindenesetre az önbizalmad picit talán több a kelleténél. Bármint a talpraesett meg az átlagon felüli kereset része nem biztos hogy a talpraesettségeden múlik. Legtöbb esetben inkább szülői támogatás kérdése, amiért igazából nem te küzdöttél...

2016. jún. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ha nem ismerünk, nem tudjuk megmondani.
2016. jún. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
39%
"nem nagyképűségből" Aha. Nem vagy az, egyáltalán. Az első két sor a dícsérésedről szólt:P Ezért nem kellesz senkinek meg mert megérzik ezt.
2016. jún. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
Vagy tényleg még nem volt mákod találkozni az embereddel, vagy ezeknek a srácoknak van önértékelési gondjuk, önbizalom problémájuk, ami tudat alatt blokkolja az érzelmi kötődés kialakulását, mint egy önsorsrontás...
2016. jún. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

1#, 14 éves korom óta önellátó vagyok és mindent maganak köszönhetek.


Nyilván nem azért jöttem hogy magamat dícsérjem, hiszen nem nagy büszkeség hogy senkinek nem kellek.

Amit írta, srácok mondták, hogy önértékelési problémáim vannak, az egy másik történet.

2016. jún. 22. 17:17
 6/21 anonim ***** válasza:
63%
Nem lehet, hogy csak nem találják veled a közös hangot ?
2016. jún. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Akkor szerencsétlen vagy, mint én. :D

Bár biztos vannak logikai magyarázatok is erre és trükkök, hogy lehetne ezt is megoldani. :)

2016. jún. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Sajnos a legtöbb ferfi nehezen tudja szavakba önteni vagy akar csak felfogni, mi az, ami hianyzik neki.


Amire en tudok gondolni, az a szenvedely! Nem ismerlek, ezert nem tudhatom, hogy esetedben mi hianyzik, de ez szamomra a legnagyobb "plussz". Voltam mar 10/10-es lanyokkal, akar több evig is, akikert masok a fel karjukat adtak volna oda, megis hianyzott az a tüz, az a mindent elsöprö erzelmi vihar, hogy egymasnak essünk, mint ket vadmacska tepve egymast a szerelem heveben... Es volt olyan lany is, akiben ez megvolt es annak ellenere, hogy sem külsö sem belsö ertekei nem voltak eppen kiemelkedöek, megis evekig ereztem hianyat azutan.

2016. jún. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A tűz biztosan megvan, eddig csak pozitív visszajelzéseket kaptam a szexuális kultúráról, imádom az erotikát és a nőiességemmel játszani...

2016. jún. 22. 17:25
 10/21 anonim ***** válasza:
Akkor csak azt tudom ajanlani, hogy a következö szakitasra keszülj egy reszletes kerdöivvel.
2016. jún. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!