Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs bennem "plussz"?

Figyelt kérdés

Kb 4 éve nem volt normális kapcsolatom, mert mindegyik pasi akivel alakult, azt mondták szép vagyok, okos, jófej, talpraesett, átlagon felül is keresek, tehát nem kell alámitenni semmit, de nincs meg a plussz... Tegnap a pasi sírva mondta ezt, szerinte 10/10 vagyok, de egyszerűen nem azt érzi amit kéne. Pedig vele kissé "alul licitátam" és tudja is, hogy ilyen nője nem mostanában lesz (ezt nem nagyképűségből mondom, hanem mert neki van 1-2 olyan külső és belső tulajdonsága, amit kevesen tolerálnak, pl elhízott, tesi fogyatékosság, anyagi problémák).

Szimplán szerencsétlen vagyok, vagy tényleg van akiben senki nem találja azt a bizonyos plusszt?

26/N


2016. jún. 22. 17:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
65%
Persze,mert egy elhízott,testi fogyatékos pasi szakít veled,ki a fas.z hiszi ezt el?Kamus,troll,húzz el innen!!!
2016. jún. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy ez a 10/10 vagy, de nem kellesz duma csak bullshit.


Ne haragudj, de 1 férfi még mondhat ilyet, hogy hiányzik a plusz, de több kizárt. Valószínűleg valami más van a háttérben, és ezzel akarnak nem megbántani mikor elutasítanak.


Persze azt, hogy mi van a háttérben csak Te tudhatod, de jobb, ha őszintén keresed, és nem fogod a szerencsétlenségre, mert addig javulni, változtatni sem tudsz, amíg valami külső okra (pech, hülye pasi, etc) fogod.

2016. jún. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
67%

Saját példámat írom le, nem azt mondom hogy ilyen vagy!


1 éve belekeveredtem egy kapcsolatba, 10/10-es lány, okos, tanulás mellett dolgozott is és nem volt barátja. Nekem ő volt az első, így boldogan belementem, annak ellenére hogy csajozásban tapasztaltabb barátaim mondták hogy NE! 3 hónapig bírta tartani magát 'ember' módban, utána fenyegetés öngyilkossággal, minden ismerősnek elkezdte mondani hogy én milyen szar ember vagyok,... Semmi nem történt egyik napot együtt töltöttük, boldogan elváltunk, másik nap már nem volt hajlandó hozzám szólni se. Ezek után 3 hónapig kértem hogy mondja ki a szakítást, ha már nem akar engem, mert szerintem ezt nem nekem kellene, nekem nem volt bajom vele, benne tőrt el valami..., kimondani nem mondta csak azt hogy xy-t elhozhatja-e (szilveszterezni) mert ő a barátja... azóta 3 barátja volt.


Később megtudtam, hogy én voltam a 11.! barátja (20 éves korára)...


Én a helyedben egy megbízható, nem elfogult baráttal (lehetőleg férfi) beszélnék hogy van-e valami 'hülyeséged'. Furcsának találnám hogy a leírtak alapján nem találnál valakit, mert így egy teljesen normális, csinos (10/10 alapján) nő vagy. Mindenki szerintem, ha úgy érzi valami baj lenne a kapcsolattal, egy pár randi után, a másik fél miatt nem azt mondja, hogy azért nem lesz több randi mert bolond vagy, inkább finomít rajta. És ha a barát azt mondja, hogy túlságosan nyomulsz, túl rendszerető vagy, sok a smink,(példák)... akkor azon javítani.

2016. jún. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
61%
Egy 10/10-es nőt elutasítanak, csak mert nincs meg benne a plusz? Akárhogy is nézem, ez a mese esélyes az univerzum legnagyobb kóklerségére. Az most egy dolog, hogy én átnézek a 10/10-es nőkön, no de hogy sorozatosan mindenki lepattintson egy makulátlan nőt, ez egy marha nagy handabanda.
2016. jún. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Jav.: az univerzum legnagyobb kóklersége címre*
2016. jún. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Teljes képtelenség amit írsz.Nem létezik,hogy egy ilyen nő iránt senkiben nem lobban fel a láng.


Az esti randink után már meg tudnám mondani,hogy van-e veled valami gond,de így látatlanban azt mondom nem áll össze a sztori,vagy valami fontos részlet kimaradt.

2016. jún. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Mindenki nyugodjon le a p1csába. Ez a kérdés kamu.
2016. jún. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Kérdező nem ártana legalább egy rossz tulajdonságot is megemlítened magadról pl. notórius hazudozó és akkor tisztább lenne a szitu!
2016. jún. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
60%
A személyiség a gond, valami negatív tulajdonság, amit senki nem mer bevallani. Nekem volt egy ilyen tanárnőm egyetemen, csinos volt, nőiesen öltözött, de törtető, erős férfias viselkedésű volt. Hallottam, hogy a szaktársakból sem váltott ki szimpátiát. Már nem lehet vele mit kezdeni, keress egy olyan férfit, aki betörne, vagy olyat, aki szíveseb szolgálna. Az átlagos srácok szeretik babusgatni a barátnőjüket.
2016. jún. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
63%
Lehet elviselhetetlen a személyiséged, vagy unalmas vagy, vagy csak el vagy szállva magadtól, vagy nem vagy társas lény.
2016. jún. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!