Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szerelem tényleg csak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem tényleg csak egy kiváltság és nem lehetőség?

Figyelt kérdés
Az autóvásárláshoz tudnám leginkább hasonlítani, hogy vannak, akik megtehetik, hogy új Audit/BMW-t vegyenek, de vannak olyanok, akik sosem lennének képesek drága autót venni, ezért kénytelenek beérni egy használt Suzukival/Fiattal és persze, hogy nem lesznek boldogok. Csak a szerelemben a pénz helyett inkább a szépség és a magasság az értékmérő. Amikor látom, hogy ismerősömnek fél éven belül már a 3. kapcsolata kezdődik és olyan természetes számára a csajozás, mint a vásárlás, én meg még életemben nem beszélgettem idegen lánnyal fél óránál többet (ez nem vicc, komoly), akkor belegondolok, hogy milyen óriási hendikeppel indulok. Nem arról van szó, hogy visszahúzódó vagy béna vagyok kommunikáció terén. Egyszerűen nincsenek meg azok a paraméterek (arc, magasság, súly), amelyek birtokában egyáltalán mernék kezdeményezni. Azok a pasik, akik átlagos külsejűek (nevezzük inkább nem csúnyának) és velem ellentétben elérik nagyjából a 174-176 centit, azok tényleg lúzerek, mert az olyan emberekben fejben van a hiba és csak a külsejükre tudják fogni a sikertelenségüket. Viszont hozzám hasonlóan rengeteg pasi van, aki totálisan sansztalan, mert fizikailag képtelenek vonzalmat ébreszteni egy nőben. Van még rajtam kívül olyan ember, akinek az életében egy óriási nagy űrt jelent az ismerkedés/társkeresés/szerelem?

2016. jún. 23. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Aki a társas kapcsolatokat autókhoz és egyéb haszonélvezeti cikkekhez hasonlítja, az ne is csodálkozzon, hogy hendikeppel indul bármilyen nemű kapcsolat kialakításában. Nekem ez a véleményem.
2016. jún. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Igen, helytálló a hasonlatod. Még hozzátenném, hogy vannak olyanok is, akik kénytelenek gyalog járni vagy a BKV-n bliccelni, mert még Trabantra se telik nekik (én is ilyen vagyok).

Egyszer azt olvastam, hogy a szerelem/szex olyan, mint egy számítógépes játék: ha jól nézel ki, akkor akció; ha átlagosan, akkor stratégiai; ha rosszul, akkor szimulációs :)

2016. jún. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Van ebben valami, bár én úgy látom hogy nem is a külső rossz tulajdonágai miatt nincsen valakinek "BMW-je" Hanem ha nincsen olyan nagy szociális köre, nem kommunikált sokat lányokkal és zavarba jön már attól is ha egy nővel beszélget, nincsen sok önbizalma, és nem egy szociális típus, illetve nem tudja hogyan közeledjen a nőkhoz úgy, hogy vonzó legyen és ne csak egy legjobb barát, inkább azért nincs.

Én saját magamon látom hogy amik vannak ilyen hibáim (nem az összes amit felsoroltam) és ezáltal rosszabbak az esélyeim.

2016. jún. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki a fogyasztói társadalom szemléletét viszi át az emberi kapcsolataira, az valóban a megveszem-élvezem-elromlott-eldobom spiráljába tekeredik bele egész életére. Örülök, hogy Suzukim van.
2016. jún. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem tényleg csak egy ló...asz? Igeen! :)
2016. jún. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%

1. Ott a haverod elmondásod szerint,hát szépen ültesd le és kérd fel mentorodnak,hogy segítsen,másold le a tulajdonságait amit lehet,jó magasságot nem tudod,nehogy ezzel gyere.

Súlyon bárnmikor tudsz változtatni amúgy.

Beszélgess vele,nézd meg hogyan néz ki,a kommunikációját.

Egyszerűen másold őt ennyi,Tonny Robbins is mondta ezt,meg Brian Tracy ha követed azokat akik már elérték a sikert és megteszed azokat a lépéseket akkor sikeres/gazdag leszel ha nem akkor meg nem ilyen egyszerű.

Kérj fel stylistot is,menj el vásárolni a haveroddal.

Miben jobb ő?Mit tud ő?

Mindent írj fel magadnak.

2016. jún. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Stylistot, hogyne :D A stylistok mind vagy nők, vagy b_zik. Soha nem csajoztak, ergo fogalmuk sincs, mire buknak a nők.
2016. jún. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Női stylist kell,nekem bevált.
2016. jún. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!