Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Soha nem tetszem annak aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem tetszem annak aki nekem tetszik, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Olyannal nem tudok együtt lenni akihez meg nem vonzódom. Ez nem döntés kérdése. Aki meg nekem bejön annak én valamiért nem. De mindenki másnak meg igen. Most mi legyen így? Nagyon el vagyok keseredve. 23/N

2016. jún. 23. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Soha ne mond hogy soha
2016. jún. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23 évesen? Nem vagy semmiről sem lemaradva! Lehet, h nem kellene ennyire rágörcsölnöd a dolgokra nem? :D
2016. jún. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De sztem le vagyok maradva mindenkinek komoly kapcsolata van, nekem meg még egy rendes kapcsolatom se volt, csak randizgattam fiúkkal. Nem görcsölök rá de frusztráló hogy senkinek nem jövök be aki nekem tetszik. Így 15 éves korom óta.
2016. jún. 23. 19:33
 4/9 anonim ***** válasza:

Milyen értelemben nem jössz be?

Ismeretlenül, vagy ismernek? Nem mindegy.

Ha nem ismernek, és nem tetszel nekik, akkor a külsőd nem őket vonzza, hanem valami egész más típust.

2016. jún. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Volt olyan aki csak képről látott de nem beszéltünk. Neki sem tetszettem, míg nekem ő igen. De persze aki nekem nem tetszik annak én képen igen. Élőben meg nem jönnek oda hozzám olyan pasik akik bejönnek csak aki nem. Szóval esély sincs rá hogy megismerjenek:/
2016. jún. 23. 20:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Esetleg nincs valami különös stílusod? Mondjuk ami nem hétköznapi? Vagy egy egyszerű lány vagy? Talán lehet,h a külsődön kellene csiszolni picit? :) Küldenél képet? és én elmondom így ismeretlenül női szemmel (mert a női érdemnél jobb nincs), h mi a véleményem :)
2016. jún. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Mindenképpen a külsődön változtass! Légy önmagad. Legyél szexi, stílusos. Minden bizonnyal olyan pasik tetszenek neked, akik nem veled egy kategóriába tartoznak.
2016. jún. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
19%
Nyilván egy szemüveges, pattanásos, "hagyom a hajam hosszúra, had nőjön, jó az úgy. Nem edzek, mert az nem nekem való, inkább könyvet olvasok" típusú nők nem is várhatják el, hogy tetszenek egy olyan férfinak, aki edzett, jól néz ki, jól öltözködik, és ezer féle hobbija van. Fordítva is igaz.
2016. jún. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Pont hogy nem igaz. Nagyon sokat edzek. Szinte úgy nézek ki mint egy fitnesz modell (csak őszintén leírom mi van, nem akarok felvágni vele). Az arcom kicsit kislányos de amúgy nem csúnya, átlagosan szép. Sminkelni csak buliba szoktam. A hajam hosszú de figyelek rá, szép az is, nem töredezett, nincs a festék lenőve meg ilyesmi. Igaz csak úgy egyenesen lóg:) A stílusom csinos bár nem veszek miniszoknyát meg ilyesmi, de mindig magassarkú van rajtam. Hát összességében nem vagyok bombanő az lehet, de nem azért mert nem hoznám ki magamból a maximumot. Rajtam már csak műtétekkel lehetne még változtatni.
2016. jún. 23. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!