Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők megvetik az egyéjszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők megvetik az egyéjszakásokat és a szexkapcsolatokat, akkor mégis miért a Night Clubbokban ismerkednek tartós céllal?

Figyelt kérdés

2016. jún. 23. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
19%

Night club?

El vagy tévedve. Egyébként ideje lenne már felnőnöd, azzal nem kell foglalkozni, hogy mit beszélnek a nők, az csak szerep. A legtöbb az életét adná a f aszért.

2016. jún. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

LOL ez a kérdés nem áll össze

- mégis ki megy night clubba tartós kapcsolatot keresni??

- ha oda is járnának, te magad mondod, hogy még csak nem is dugni mennek, hanem tartós kapcsolatot keresni, szóval mi a probléma? Azt mondják, hogy nem kell kaland, és tartják is magukat ehhez..


Vagy az a baj, hogy szerinted a magukat erkölcsösnek tartó nők ilyen "züllött" helyekre járnak, és így kiszúrnak a pusztán kalandot kereső pasikkal?

Vagy azt akartad mondani, hogy azt állítják, hogy nem kell nekik kaland, miközben mégis kell nekik, ezért a night clubokba mennek portyázgatni?

wtf


Mondjuk megint érdekes kérdés, hogy ki vet meg jobban mit: a nők az egy éjszakás kalandokat, vagy a férfiak az olyan nőket, akik belemennek az ilyenekbe :)

2016. jún. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Személy szerint leszarom ki szereti, nem szereti, megveti, nem veti az egyéccakás kapcsolatot, szexkapcsolatot.Ő dolga, amíg nem engem akar strigulának behúzni, közömbös Számomra.Night Clubba életemben nem voltam, pedig már Megértem 40 évet.Aki meg ilyen helyen remél tartós kapcsolatot, meg is érdemli. :)
2016. jún. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Annyira senki sem hulye hogy night clubban keressent artos kapcsolatot.


Az meg nem igaz hogy a nok megvetik az egyejszakas kalandokat. Nehanyan talan. A tobbseg barkivel lefekszik ha eleg jol nez ki vagy eleg penze van. (mindegy hogy barmelyikuknek van-e parja)

2016. jún. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van. Én komoly kapcsolat céljából ismerkedni akartam egy lánnyal (online ismerkedés). Egyetemista, mellette diákmelózik, antialkoholista és sportol. Le is beszéltük a találkozót, írtam is neki, hogy kár húzni, személyesen derül ki mennyire szimpatizálunk. Online folytattuk még a beszélgetést mikor előjött a jófiú-rosszfiú téma. Írtam neki, hogy én nem vagyok az a tipikus rosszfiú. Kiderült 1 éve csak alkalmijai vannak, és idézem amit írt: "egy belevaló, vagány, kalandor pasit keresek". Mindenféle szemérem nélkül leírta szereti popsiba és hogy volt már 3-as szexben része. Ennyit arról, hogy a lányok megvetik az egyéjszakást. És ehhez hasonlókat az ismeretségi körömben sok más lányról is eltudnám mondani (olyanokról is akik nem züllő, bulizós életet élnek).
2016. jún. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!