Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy srác melltartós képet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác melltartós képet kér rólam, de utána azt mondja, hogy csak viccelt, az mit jelent?

Figyelt kérdés
Csak haverok vagyunk, és szerintem nem volt vicces. Csak megemlítettem neki, miket vásároltam, és erre mondta ezt.
2016. jún. 24. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne küldj neki, mert csak viccelt. Egyébként is, aki a haver, annak elvből nem küldünk... hacsak nem akar barátságextrákkal témát.
2016. jún. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nyilván nem küldök. :D
2016. jún. 24. 20:37
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Mi nem vagyunk haverok, nekem küldhetsz :P
2016. jún. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 opened paradise ***** válasza:
100%
Ez ilyen próba cseresznye. Aztán alibi a "csak vicc".
2016. jún. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem azt jelenti,hogy kért tőled egy melltartós képet,amite te (megjegyzem tök jogosan) besértődtél,erre próbálta kivágni magát..ggwp
2016. jún. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan gondolta, utana meg probalta "elpoenmodni".
2016. jún. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:

Azt, hogy akart volna, de nem úgy reagáltad le, ahogy ő akarta, ezért odavágta, hogy viccelt.

Ha pedig esetleg tényleg viccelt volna, ez akkorse vicces lol. A pasik mindig azt hiszik, viccesek, közben nem is.

2016. jún. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nálunk ez a baráti társaságban poén,h pl. na szia akkor majd küldj pucérfotót stb. vagy ha egy lány barátom elkezdi mesélni h vásárolni volt, amit meghallgatpk, de nem tudok sok mindent kezdeni vele (:D) már én is mondtam, h na akkor majd küldj melltartós képes, erre azt válaszolta, h pucér jó lesz?! :D Szóval tényleg lehet, h viccnek szánta, mert hát valljuk be elég hülye valaki, ha bárkinek küld ilyen jellegű fotókat. Persze lehet, h legszívesebben megfarkalna és a képedre verné. De szerintem csak viccnek szánta tényleg.20/F
2016. jún. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!