Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én vagyok a hülye ha azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hülye ha azt hiszem hogy valaha is megtalálhatom a lelki társamat?

Figyelt kérdés

Én nem csak a páromat, hanem a lelki társamat is keresem, de eddig mindig csalódnom kellett. Az anyám és a barátnőim azt mondták, nem szabad ennyire közvetlennek lenni egy pasival. Legyek titokzatos, hideg, távolságtartó, mert ez izgalmasabb egy pasinak és nem fognak rám unni. Soha se éreztessem velük azt hogy mennyire szeretem őket mert akkor biztonságban érzik magukat és azt hiszik bármit megtehetnek, ne beszéljek mindig az érzéseimről, nem mondjam meg mit miért csinálok, vagy épp mi bajom van. Egyszerűen tartsam meg magamnak, mert az úgy sem érdekli a pasikat. Szerintem ez mind hülyeség. A legjobban azon akadtam fel hogy nyugodtan kellessem magamat másik pasiknál is, hogy a párom lássa hogy én bárkit megkaphatnék és örüljön neki hogy most vele vagyok. De én nem ilyen párkapcsolatra vágyom, én azt szeretném hogy kölcsönösen bízhassunk egymásban és bármit elmondhassunk a másiknak. Olyan nagy kérés ez? Erre tényleg hamar ráunnak a pasik?

23/L


2016. jún. 26. 18:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, az embereknek csak a legritkább esetben sikerül valódi lelki társra találniuk, de megpróbálni meg lehet. Amit viszont anyád és a barátnőid hirdetnek, az undorító taktikázás. Szerintem normális embernek nem esne jól, ha a másik csak játszana vele, ha nekem barátnőm lenne, és rideg lenne, nem éreztetnék egymással, hogy szeretjük és tiszteljük egymást, és a lány másoknak produkálná magát, akkor én ettől nagyon rosszul érezném magam. A kudarc, a fájdalom lehetősége sajnos természetesen benne van az ismerkedésben, a párkapcsolatban, de ne add fel, találhatsz rendes fickókat. Az mondjuk tény, hogy ez a mai világban elég nehéz, mert mindkét nemben sok a hazug, felszínes emberke, de találhatsz magadnak valakit. Álomképeket ne kergess, valószínűleg nem lesz tökéletes lelki társad, úgy látom, hogy a nők jelentős része a túlzott elvárásai miatt csalódik (a faszi legyen barát is, szerető is, családapa is, kvázi háziasszony is, hős is legyen, de az érzelmeit se rejtse el, legyen kemény, de bármikor legyen kész meghallgatni és segíteni a nőt stb.). Szerintem egyszerűen csináld azt, amit eddig is, ahogy neked jó, a kudarcokon pedig lépj túl.
2016. jún. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Blade Bone ***** válasza:
Érdeklődést úgy lehet a legjobban fenntartani, hogy együtt kitaláltok mindig valamit, vagy külön, de ehhez ismerned kell a másikat, így tudhatod majd, hogy mik is azok a dolgok, amik a régieket nézve biztosan érdekelni fogják. :) Am is nehéz egy embert kiismerni, képzeld mi lenne, ha még titkok is tarkítanák a mindennapokat. Persze nem kell mindenről beszámolni, de én annyit mindig kérni szoktam, hogy ha valamit kétdezek, akkor tiszteljen meg avval, hogy őszíntén válaszol... ha nem megy, ennyit nem képes megtenni a kapcsolatunkért, akkor nincs keresni valónk egymás oldalán. Nekem pl legeslegjobban a biztos pont hiányzik az életemből, nem éreztem még biztonságban érzelmileg senki mellett. Szóval az ilyen játszmázások inkább csak azt erősítenék bennem, hogy nem szabad hinni az ilyen nőknek.
2016. jún. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nem vagy hülye, megtalálhatod a lelki társad, csak idő és szerencse kérkése.

Amire jó ha odafigyelsz, céltudatosan keress párt, ne ragadj le valaki mellett ha nem érzed hogy ő lenne az igazi, szemléld messziről is a társad viselkedésés, hogyan bánik másokkal, ne csak azt ahogy veled.

Taktikát felejtsd el, a hosszú kapcsolat titka amúgy sem azon múlik mennyire vagy titokzatos.

2016. jún. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Egybites válaszaid alapján, esélyed nincs.
2016. jún. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Vagyunk néhányan ilyen férfiak, akik ilyen lányt szeretnének, ha nem is sokan. A keresési módszereiden változtass inkább, ha nem sikerül meglátnod minket. Ha az érzékenyebb, csendesebb emberek közt keresgélsz, gyorsabban célhoz érsz.
2016. jún. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Átlag csaj felregisztrál egy társkeresőre kp napi 20 levelet, 20 különböző csávesztól, ez heti 140 levél minimum. Nem akarom elhinni, hogy 140 emberből 1 se felel meg az elvárásaidnak.
2016. jún. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Titusztitusz ***** válasza:
Hát...Ennyi ostobaságot régen olvastam már, mint amennyit leírtál a női rokonok, meg barátnők "tanácsaiként"...Ha jót akarsz magadnak, akkor tedd mindig az ellenkezőjét mindannak, amit tanácsoltak...
2016. jún. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Az őszinteség sokkal fontosabb.


Ha egy nő hideg és távolságtartó az max ideig-óráig tud izgalmas lenni , de még a legjobb csajoknál is van az pont amikor ráunok erre, és ha egyszer ráunok, akkor utána a feje tetejére is állhat, onnantól nem fog érdekelni.

2016. jún. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Én is hallottam már párszor a "legyél titokzatos" szöveget, hogy ne unjon rád a pasi, de szerintem ez hülyeség. Önmagamat adom, és az egy közvetlen, nyitott, érzelmes ember, a barátom ilyennek szeretett meg, és már 1 éve együtt vagyunk egyre szerelmesebben. Őszinték vagyunk egymással, mindent meg tudunk beszélni, ismerjük a másikat 100 %-osan. Ilyen egy igazi kapcsolat, a játszmázás éretlen embereknek való. Ne hallgass azokra, akik mást mondanak. Te is érzed, hogy butaság. :)

Meg fogod találni azt, aki ebben a partnered tud lenni!

2016. jún. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nekem bő 25 évbe telt míg megtaláltam a lelki társam, ami nem lehetetlen de kb annyi rá az esély mint a lottónyereményre...

Amit Anyukad meg a rokonaid mondanak azt viszont semmiképp se alkalmazd mert úgy nullára csökkented az esélyeid.

én csakis önmagamat adtam, őszinte voltam, az érzésekmet is kimutatom maximálisan mert a párom igényli. Nem játszmázom és sosem hazudok és komolyan annyira könnyebb egy ilyen kapcsolat mint ahol agyalni kell hogy elmondhatom e meg ilyenek.....

2016. jún. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!