Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy introvertált, szociális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy introvertált, szociális fóbiával küzdő lány fog valaha párt találni?

Figyelt kérdés
2016. jún. 26. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez visszatartó erő. Egy párkapcsolat két emberről szól alapvetően, ha ilyen nő lenne mellettem nem csinálnék ebből problémát.
2016. jún. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Nézd, én régen még a boltba is fájdalmas gyomorgöccsel tudtam csak lemenni, de lementem, és ez eredményezte azt, hogy a szociális fóbiám valamelyest enyhült. Csak gondolkodás kérdése az egész. Határozd el, hogy nem félsz, és tedd meg, amit előtte nem mertél. Ez hatalmas felszabadulást fog eredményezni. Pár év alatt egy ilyen teljesen önmagába fordult emberből átalakultam egy teljesen nyitott, felszabadult emberré. Bár még nekem is vannak fóbiáim, de közel sem olyan erősek, mint régen. Az introvertáltság ugyanúgy megmaradt, de ennek ellenére rengeteget fejlődtem. Én azt tudom neked tanácsolni, hogy beszélgess emberrel az interneten. Ha már elég tapasztalatot gyűjtöttél, akkor vidd át a való életbe. Győzd le a félelmeidet...
2016. jún. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha próbálkozik, akkor igen. De én konkrétan régebben amikor erősebb volt a szociális fóbiám, még a neten sem mertem írni sehova. Szóval nem tudom, hogy te hogy vagy a netes ismerkedéssel.
2016. jún. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miben nyilvánul meg? Mennyire intenzív a szorongás?
2016. jún. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen igen, itt kezdődik a probléma, hogy még az internetes felületen is félek bármit mondani, mert "mit gondolhatnak rólam?" "tuti ciki vagyok.." "biztos, csak kiröhögne" . Szóval a szorongás nálam a nagy úr.

Mégis álmodozom egy szép párkapcsolatról, aminek nem a bulizás az alapja. Korosztályom (18-20 év) nem igazán érti, mi lehet jó az otthon ülésbe, vagy a "csendes" programokban. :/ Abban reménykedem, hogy középiskolából kikerülve ez változni fog.

2016. jún. 26. 14:15
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Elmeletben nem kizart hogy sikerulhet de szerintem amig te magadban nem tudsz rendet tenni addig felesleges a kapcsolattol varni a megerositest. Akkor jon majd a beteges feltekenyseg foleg ha egy olyan sracot fogsz ki aki esetleg szeret szorakozni menni..
2016. jún. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
En meg panikbeteg vagyok (agorafobias) amikor zart munkahelyen dolgoztam gyarban minden napom kinszenvedessel telt, minden reggel ugy mentem be hogy kinyirok valakit, de megis csinaltam es egy ido utan megtanultam gyogyszerek nelkul valamennyire kezelni a betegsegem. Azt javaslom ne gubozz be, probald magad szugeralni hogy legyozd a betegseged. Nem tudom milyen melyen vagy ebben a fobiaban, de talan erdemes lenne felkeresni egy pszichologust (ha dilibogyokat ir fel nehogy beszedd!!). Minden fejben dol el es akarateron mulik, ez egy nagyon alattomos betegseg, de nem legyozhetetlen.
2016. jún. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Ez a legnagyobb probléma, ami a szociális fóbiádat és a szorongást eredményezi. Tudom, hogy milyen érzés ez, mert átéltem. Én is folyton féltem, teli voltam megfelelési kényszerekkel, nem mertem kimondani, amit gondolok...stb Túl sokat gondolkodsz. Egyszer próbáld ki, hogy amikor benned van ez a félelem, hogy vajon mit gondolnak rólad mások, egy pillanatra megállítod a gondolataidat, így 1-2 másodpercig eltűnik a félelem is. Ha ez sikerült, utána hosszabb távon is sikerülni fog, míg végül meglátod, hogy az a félelem valójában nem is létezik, csak a gondolataid gerjesztik, amiket viszont irányítani tudsz. Egyébként nekem is a középiskolás korszakom volt a legdurvább ilyen szempontból. De majd te is változni fogsz, meglátod.
2016. jún. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
Igen, fog, mert mindig van "két összeillő ember" a világban, kik csak egymásra várnak - tudattalanul -, mert csak a találkozás pillanatában derül ki, hogy a kémia bizony működik köztük.
2016. jún. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
20 éves fiú vagyok, hasonló problémával. Én speciel örülnék egy ilyen lánynak...
2016. jún. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!