Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hülyén gondolom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hülyén gondolom?

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm akivel 4 évig együtt voltunk. Sokat küzdöttem érte hol ott nem érdemelte volna meg. Nem értékelte... Mindig csak azt hajtogatta hogy ő mit tett a kapcsolatunkért.De nagyon szerettem.Végül tönkre ment a kapcsolatunk, amiatt hogy olyanná voltoztam aki mellett nem érezte jól magát. Csak a jövőnkre koncentráltam őt picit elhanyagoltam. Ő sosem tervezte a jövőnk nem hallottam tőle semmi ilyet.Végül az állandó hisztiei és a valótlan vádjai miatt szakítottam vele mit nagyon megbántam. Ezt el is mondtam neki de ő már nem akarta a kapcsolatunk.Ennek lassan mér 4 hónapja , de még mindig iszonyat hiányzik és szeretem. És ez miatt egy lányra nem tudok rá nézni mindig mindenkiben csak őt látom. És úgy gondolom hogy nem is kell nekem már senki mert nem tudnám úgy szeretni mint az exem.


28/f


2016. jún. 28. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Dehogynem tudnád! :)
2016. jún. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Négy hónap nem olyan hosszú idő, főleg négy év után. Még pár hónap és túlleszel rajta.
2016. jún. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Hát ez szívás barátom. Ismerem az érzést. 4 év nem kevés. Szerintem ha vársz még pá hónapot, utána sokkal jobb lesz. Tapasztalat, hogy 5-6 hónap, ami idő alatt összetudom szedni magam, mondjuk 1x volt ilyen. Kezdj el ismerkedni, tudom, hogy rohadt nehéz, de hidd el, ezt az űrt, csak egy másik személyiség tudja kitölteni valamennyire. Na most, ha már az exed 90%-ban a múlté, akkor keress egy olyan lányt, aki igazán tetszik, és akkor újból lesz szerelem.

Tudom nem szép egy lányt se kihasználni, de egy másik lány hidd el, segít ebben, aztán ha ez a valaki nem az "igazi", akkor szakítok vele, és keresek tovább, de ekkor már azt a valakit, akivel igazán tetszik.

2016. jún. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm megfogadom a tanácsokat!
2016. jún. 28. 13:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Tényleg nem szép kihasználni mást. Szerintem csak akkor ismerkedj, ha már túlvagy az előzőn. Ez így korrekt. Pótlék nélkül is ki lehet heverni egy szakítást, úgyhogy nem igaz, amit az előttem szóló írt.
2016. jún. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Jó, oké. Nem azzal a célall választok, hogy épp kigyógyítson, de amikor ez történt, akkor nem válogattam annyira, nem is tudtam volna, hiszen nekem is az exem járt a fejemben. Csak jobb mint egy pszihiáter...nekem a haverok se tudtak segíteni, szülőket meg pláne nem vontam be. Meggyőződésem, hogy minél előbb összejössz valakivel, annál előbb jössz ki ebből a gödörből. De felőlem évekig is szenvedhetsz, ha az utolsó tanácsát megfogadod. De ez lehet személyiség függő, lehet tényleg túl leszel egyedül is.
2016. jún. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem feltetlen szenved evekig. En pl pont attol szenvednek ha ugy kene egyutt lennem valakivel,hogy a multat meg le se zartam. Ez emberfuggo lehet. Neha kifejezetten hasznos az egyedullet. Kicsit onmagaval foglalkozik az ember. Uj hobbik akar stb.


es kerdezo fogsz szeretni mast. Ido kell csak.

2016. jún. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát, én 8 év utáni szakítás után 2 éve nem tudom elfelejteni... Csak akkor jobb, ha valakivel együtt vagyok és megvan a lehetősége, hogy vele boldog leszek. Én a randizást javaslom. :) Sok sikert és kitartás! :)
2016. jún. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
14:03: Nem vagyunk egyformák, de sosem szenvedtem évekig csak azért, mert nem vigasztalódtam másokkal szakítás után.
2016. jún. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!Próbálok tovább lépni... Nem tudom, hogy sikerül de muszáj lesz.
2016. jún. 28. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!