Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, hogy a barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy a barátom nem önmagamért szeret. Vagy hülyén gondolom?

Figyelt kérdés

Több kisebb dolog van, ami zavar, ami miatt ezt érzem.

Az alapszemélyiségem, hogy meglehetősen hangos, harsány, bolondozós lány vagyok, aki szeret hülyülni. És ez a hülyülés az, ami sokszor zavarja őt. Ha játszok a kajával, ha néha megkattanok, gyerekeskedek, pofákat vágok...nem igazán tudok konkrét példát mondani, de ilyenkor mindig rámszól (ő is szokott velem hülyülni, de sokszor zavarja az "idétlenkedésem") Szóval gyakran mintha egy neveletlen gyerek lennék, és ő lenne a felnőtt, akinek nem jön már ez be.

Ezzel szemben nkább az szereti, ha "cukiskodok", szóval ilyen kis aranyos dolgokat csinálok. De én nem igazán vagyok ilyen, max néha csinálok ilyesmit, de ezt megjátszásnak érzem, de neki úgy tetszik..

Még egy dolog, nagyon imádja, ha szexiskedek(ezt itt most nem a szexben, ott minden klappol), mindig megkér, hogy ezt meg ezt csináljam, mert ez milyen szexi, megteszem, de olyan erőltetettnek érzem, ez ismét nem én vagyok.

A szex nagyon jó, hasonló dolgokat szeretünk, de úgy érzem, hogy kicsit túlságosan is tetszik neki, ha pl szexi fehérnemű van rajtam, meg szeret ruhában is megdugni. Mármint tudom, a combfix meg ilyesmi kinek ne jönne be, meg máskor is akar velem szexelni, de valahogy úgy érzem, ilyenkor nem rám izgul fel.. :D Na, értitek..bár lehet, hogy ez az utolsó dolog hülyeség :D


3 éve vagyunk együtt, ez a legjobb kapcsolatom, ami valaha is volt, tényleg nagyon szeretem, és ő is engem. Csak néha úgy érzem, meg kell játszanom magam, máshogyan viselkednem, mint pl amikor a barátaimmal vagyok.


Ez normális? Vagy túlfilózom?


20/l és 20/f


2015. jan. 11. 21:07
 1/6 A kérdező kommentje:
basznyus, erre nem fog senki válaszolni :D
2015. jan. 11. 21:11
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmiképpen se játszd meg magad, és ne csinálj olyat, ami neked nem esik jól. Ne hordj álarcot. De egyébként ezt vele kéne megbeszélned.
2015. jan. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő is szeret bolondozni, csak időnként rád szól, akkor elgondolkodnék, hogy nem én vagyok-e túl gyerekes. Pl. játszani az étellel? Ezt hogy érted? Én nem tudom elképzelni, hogy ne zavarna, ha valaki játszana az étellel. Persze nem tudom, pontosan te mit értesz alatta.
2015. jan. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"3 éve vagyunk együtt, ez a legjobb kapcsolatom, ami valaha is volt, tényleg nagyon szeretem, és ő is engem"

Ez alapvetően elég viccesen hangzik így, hogy 20 éves vagy, azaz előtte 17 éves korodig azért nem lehetett túl sok tapasztalatod a komoly kapcsolatokban. Nem bántani akarlak, én is 20 éves lány vagyok egyébként, csak arra próbálok rávilágítani, hogy ne abból indulj ki, hogy az eddigi pár darabból ő a legjobb.


Egyébként a leírásod alapján én azt gondolom, valóban probléma van köztetek ebből a szempontból. Érdemes lenne leülni beszélgetni! Sorold fel neki, mik azok a dolgok, amiket csak az ő kedvéért csinálsz, viszont teljesen én-idegennek érzed, és mondd el, milyen vagy valójában, ami őt zavarja. Próbáljátok megbeszélni, rájönni arra, vajon működik-e úgy is a kapcsolatotok, ha önmagadat adod, és nem kell megjátszanod semmit. Mert ha nem, akkor felesleges időt pazarolni rá. Szerintem.


Mi is pont 3 éve vagyunk együtt a barátommal egyébként :) Nálunk egyáltalán nincs ilyesmi, a kezdetektől fogva "biztonságban" érzem magam a kapcsolatunkban abból a szempontból, hogy minden körülmények között önmagam lehetek. Soha nem kellett megjátszanom magam, vagy olyannak mutatnom magam, amilyennek ő akarja, annak ellenére, hogy nem vagyok. Feltétel nélkül elfogad úgy, ahogyan vagyok, és ez kölcsönös. Kívánom, hogy neked is legyen részed egy ilyen kapcsolatban!

2015. jan. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj hogy van barátod, aki úgy tűnik szeret.
2015. jan. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"ha nincs probléma, akkor csinálok magamnak" tipikus esete
2015. jan. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!