Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak tényleg az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak tényleg az ilyen nők tetszenek?

Figyelt kérdés
Anyámnak ma mondtam hogy a sok nő mit össze vergődik a Facebookon mert milyen jó ruhát vett magára, vagy hogy milyen szép cipői vannak, milyen szép házban lakik, meg hogy mennyire túlzásba viszik a sminkelést pl. a szemöldökök is túlságosan is ki van húzva, nem természetes a sminkjük. Erre azt mondta hogy mit én érek én azzal hogy visszafogottan sminkelem ki magam, visszafogottan öltözködöm, még se érdeklek senkit, és az én képeimet még se lájkolja senki sem, és nem tetszek senkinek sem. L/23
2016. jún. 28. 16:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
"nem tetszek senkinek sem" Ebben nem lehetsz biztos. Ugyan én pár évvel fiatalabb vagyok nálad, de nekem például az olyan lányok/nők jönnek be, akik nem éjjel-nappal a facebookon lógnak, akik visszafogottabbak mind öltözködésben, mind sminkelésben. Nekem nem egy ilyen tipikus "cicababa" kell, akit nyilvánvalóan nem az esze miatt szeretnek. No, de ez csak én vagyok, férfitársaim nevében nem nyilatkozok. 19/F
2016. jún. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

23 éves felnőtt nőként anyukád lecsesz azért mert egy retkes Facebook-on nem like-olják a képeid? Komolyan atomot a világnak!

De egyébként nem, nekem pont a visszafogott, kis aranyos, amolyan "szürke kisegér" lányok tetszenek. Valami miatt imádom őket ...

2016. jún. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én azt se bánnåm, ha egyáltalån nem sminkelnėnek a nők. Kūldesz egy képet?
2016. jún. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok és nem is voltam soha egy nagy sminkelős, csinosan, csajosan öltözni szeretek, de leginkább a lazább, kényelmesebb darabokra esküszöm, amiben könnyen lehet mozogni. Mégse volt sose bajom a férfiakkal való ismerkedésben. Igaz, nem is a közösségi oldalakon való népszerűséget tartom fontosnak és nem nyilatkozom megvetően azokról a nőkről, akik többet sminkelnek vagy a szép cipőjüket mutogatják. Lehet, hogy inkább ez a taszító, nem pedig az, hogy visszafogottabb vagy.
2016. jún. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
27%
Tudod mi a kérdés kérdező ? Rengeteg férfi van akik elfogadnának igy meg normálisak, de neked ezek nem kellenek, mert hogy milyen unalmasak. Neked azok a férfiak kellenek akik alfák, akik után teper még rajtad kivül sok más agyon sminkelt nő. Igy lehet választani, Ha neked olyan férfi kell, akkor beállhatsz a sorba, és tépheted a többi csajt versenybe. Sajnos kb minden nő ezt az utat választja, inkább az állandó megfelelés, mert ők nem érik be egy nem alfa férfival de nem ám..
2016. jún. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Visszafogott öltözködés alatt mit értesz?
2016. jún. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, és akkor én mi vagyok? Földönkívüli?

Nincs alfa pasim, ahogy azt te állítod, remekül megvagyunk már 2 éve. :)

2016. jún. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kedves anyukád van...az igen. Nos, nekem sokkal jobban tetszenek azok a nők, akik természetesek, nem sminkelnek vagy csak nagyon szolidan és nem a divatot követik, hanem azt hordják, ami kényelmes nekik. Naturálisak. Szóval agyf.aszt kapok a külsőségekre adó nőktől, rendszerint irtó buták.
2016. jún. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem hordok mellig kivágott ruhát illetve olyan szoknyát sem, amiből mindenem kint van. Nem hordok magassarkút sem. De attól még igyekszem jól öltözködni a mai divatnak megfelelőlen.
2016. jún. 28. 16:37
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Nőként kétféleképpen lehet könnyen pasit fogni: vagy az általad leírt módon (jól kell kinézni, sminkkel eltüntetni a hibákat, kirakni mindenedet), vagy pedig normálisnak kell lenni. A jelek szerint neked egyik se megy.
2016. jún. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!