Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiaknak mért a ridegség a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknak mért a ridegség a reakciója ha megtudják hogy tetszenek egy nőnek, és egyébként jóban is vannak, csak nyilván a férfi részéről ez nem viszonzott?

Figyelt kérdés
Mert attól még hogy nem tetszik a nő a férfinak mért kell rögtön ellenségesnek lenni egy nővel akiről megtudják hogy tetszik neki?...én nőként sosem bántottam azokat a férfiakat, akik őszintén közölték, hogy tetszem nekik illetve közeledtek, és én nem éreztem semmit, inkább próbáltam jóba lenni velük...
2016. jan. 22. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem nem mindegyik férfi volt rideg, amikor megtudták, hogy tetszenek nekem. :) Jellemzőbb volt az, hogy udvariasan visszautasítottak.
2016. jan. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és te ezt hogy közölted velük? mert akkor lehet a közeledésemmel volt baj, nyilván nem mind így alakult de kb a fele.:/ lehet túl határozott voltam...
2016. jan. 22. 20:44
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Talán jobb lenne, ha szívatnának, áltatnának téged hetekig, hónapokig, mint amit a nők szoktak velünk csinálni? Pusztán nem akarjuk, hogy továbbra is fennálljon ez a szimpátia, gyorsan el akarjuk oszlatni a másikban a kételkedés gondolatát. Mi így csináljuk, nektek ez nem tetszik, ti meg úgy csináljátok, az meg nekünk nem tetszik. Egy—egy az állás!
2016. jan. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én kerek-perec megmondtam nekik, hogy mi a helyzet. Legtöbbször az volt, hogy megmondták, hogy nem tudják viszonozni, és ennyiben maradtunk.

Persze velem is olt olyan, hogy az illető egyáltalán nem válaszolt semmit, de a nem válasz is válasz, ugyebár. :D Annyit is ért akkor a dolog.


#1 voltam

2016. jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztosan nem minden ferfi ilyen. En csak akkor lettem kicsit ellenseges amikor a no kozolte hogy nem hajlando tobbet hazamenni. (vendegkent jott at)
2016. jan. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én adnék neki egy esélyt (van egy ilyen rossz szokásom) de hamarabb menekülne el ő futva mint hinné :D Én max elsőre vagyok érdekes meg izgalmas, de hamar rájössz hogy nagyobb a káosz a réteg alatt mint amennyi egészséges lenne (nem is bírt ki senki 1 évnél tovább).
2016. jan. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azok lesznek ilyenek akik plátói vonzalmat tápláltak irántad úgy, hogy nem vettek észre.
2016. jan. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szamomra a legfurcsabb amikor egy pasi nyiltan kimutatja h tetszem neki, de komolyan mindent elkovet h felketse a figyelmemet, vegre sikerul neki, eszreveszem, honapokig szemezes aztan feldobom azt imelben h esetleg osszefuthatnank valamikor es SEMMI DE SEMMI valasz.


Itt egyebkent a pasi eleg esetlen volt eshat tavolrol sem jo pasi, egy evig fel sem tunt h letezik:-)Szoval vegre viszonzom, erre ignoral. Legalabb ha benyogott volna valami "bocs h de nem" dolgot akkor azt mondom, oke semmi baj, a kerdest lezarom.


De az, h valaki semmit nem valaszol....az dobbenet:-))Mondom, mindekozben mindezt ugy h o "hajtott ram", szoval o generalta az egesz helyzetet:-)))


De akkor miert nem volt kepes annyit irni, h "bocs de megsem". Hozzateszem, mindketten komoly parkapcsolatban elunk:-)

2016. jan. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!