Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak tényleg az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak tényleg az ilyen nők tetszenek?

Figyelt kérdés
Anyámnak ma mondtam hogy a sok nő mit össze vergődik a Facebookon mert milyen jó ruhát vett magára, vagy hogy milyen szép cipői vannak, milyen szép házban lakik, meg hogy mennyire túlzásba viszik a sminkelést pl. a szemöldökök is túlságosan is ki van húzva, nem természetes a sminkjük. Erre azt mondta hogy mit én érek én azzal hogy visszafogottan sminkelem ki magam, visszafogottan öltözködöm, még se érdeklek senkit, és az én képeimet még se lájkolja senki sem, és nem tetszek senkinek sem. L/23
2016. jún. 28. 16:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ott akkor valami más gáz van. Lehet a kisugárzásod, stb.

Én ízlésesen, csinosan, nőiesen öltözködöm, de nem vetek meg egy kicsit dekoltáltabb, testhezálló ruhát. Ettől még nem leszek ribizli, és azért meg lehet találni az egyensúlyt a szexis és a krvás között.

2016. jún. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A nő, aki nekem a legjobban tetszik, nincs fent a facebookon, nem öltözködik kihívóan és egyáltalán nem használ sminket, mert úgy gyönyörű ahogy van. Nem akar hivalkodni, kapcsolatra sincs szüksége mindenáron, önálló, független, intelligens, humoros, művelt.
2016. jún. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de nekem eleve nem jönnek be azok a nők, akik túlsminkelik magukat. A kihúzott szemöldöktől meg egyenesen hányni tudnék. Ha azt látom, hogy túl divatos, drága ruhát hord, akkor megintcsak kerülöm, mert az később is csak egy pénzszóró ingyenélő lesz. Sokkal többre értékelem a szolid, de tiszta, igényes ruhában lévő nőket. Smink nélkül meg a nőt látom, nem az álarcot. (Ezért kell uszodába vinni a nőt az első randin.) Ami viszont fontos, hogy legyen kedves mosolya és ne legyen szúrós, fölényes a tekintete.
2016. jún. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Soha nem sminkelek, és az idő 90%-ában sima póló + farmer + sportcipő van rajtam, mégis már a harmadik barátommal vagyok, aki megőrül értem és tetszek neki. Nem minden pasi a kivakolt ribikre bukik.
2016. jún. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

te komolyan gondolod hogy a facebookos fotók amik jellemeznek egy embert ?


Kell hogy téged lájkoljanak ?? Felületes fotok alaján ami be van állítva hogy egy csoda vagy? Pontosan miért ? Mit érsz azzal ha egy amerikai adatbázis egyik részében több pötty van a neved mellett ??

2016. jún. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
bármenyit sírjon a pasik szája igazából a műkörmös pláza cica kel nekik
2016. jún. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#16 A helyesírásodból ítélve neked sincs több eszed, mint a plázacicáknak, de közülük legalább van, aki szépre tudja sminkelni magát. Akkor miért is választanának téged?
2016. jún. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!