Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti mit gondoltok arról, ha valaki váratlanul letöröl/letilt titeket?

Figyelt kérdés

Én megtettem ezt egy sráccal, de most visszajeloltem, és mondta, hogy nagyon rosszul esett neki, nem értette az okát.

Mit mondjak neki? Nem mondhatom el az igazságot, mert az az, hogy nekem tetszett régebben, csak ő meg azt csinálta, hogy időnként eltűnt, nem válaszolt, bunkó volt kicsit, és nekem meg ez esett rosszul, ezért gondoltam, jobb, ha nem látom őt Facebookon. De vagy két hete összefutottunk a suliban, és már akkor is láttam rajta, hogy bántja ez a dolog. :S Nekem meg hiányoztak a beszélgetéseink, hihetetlenül vicces srác volt, örülnék neki, ha megint haverok tudnánk lenni, most már nincs bennem hátsó szándék.


Ehelyett mit mondjak neki?


2016. jún. 29. 05:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen viszonyban voltunk. Ha - már - semmilyenben, akkor nem érdekel a dolog, legfeljebb arra gondolok, hogy ez is valamiféle gyerekes játszma...
2016. jún. 29. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem gondolok, a facebook csak egy nyamvadt oldal, attól hogy ott letöröl, az éltéből még nem tud kitiltani. A magam részéről én senkit nem törlök, mert hidegen hagy, hogy az illető ott van e az ismerőseim között vagy sem. Az hogy engem kitörölnek, szintén nem izgat különösebben, valószínűleg észre sem veszem, persze ha visszajelöl, akkor már feltűnik, de attól is függ, hogy kiről van szó, pontosan milyen viszonyban vagyunk egymással, nyilván ha valakivel közelebbi kapcsolatba attól azért rosszul esik.
2016. jún. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok fent facebook-on, de ha pl. egy ismerkedés közben egy csaj szó nélkül eltûnik, akkor azt gondolom róla, hogy


- egy gerinctelen paraszt, akiben annyi tartás sincs, hogy ha valami baja van (vagy csak részérôl ennyi volt), azt korrektül megmondja nekem;

- emellett azt, hogy akkor nyilvánvalóan nem akar tôlem semmit;

- és persze innentôl kezdve persze nálam is kikerül a komolyan vehetô emberek közül.


Ennek megfelelôen, ha utána mégis keresne, akkor

- vagy elküldeném melegebb éghajlatra, hogy ezt ô se gondolhatja komolyan,

- vagy ha testileg bejön és látok még rá esélyt, akkor a 'dugásra még jó lesz' kategóriába tenném.

2016. jún. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bunkó volt veled, futsz utána, hajrá...
2016. jún. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Döntsd el mit akarsz aztán kommunikálj vele, de ne lépj vissza. Mondjuk én kapásból nem állnék szóba olyan lánnyal aki nem tudja mit akar, belemegy aztán jaj mégse, aztán megint.. Ezt én hülyitésnek venném, nem tudnám komolyan venni a lányt.
2016. jún. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!