Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki animét néz, az már csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki animét néz, az már csak animés lányt akar magának? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Tehát én nagy animés vagyok, mindennap több sorozatot is nézek, legalább 20 részt naponta...

Azt vettem észre, hogy egyre inkább megtetszenek az animében szereplő lányok. Ugye ezek szépen, nagy szemmel, tökéletes alakkal és nagy mellekkel vannak megrajzolva, mintegy kielégítve az összes vágyat. Namármost, míg régebben megnéztem az utcán, téren lévő szebb lányokat, mostanra már szinte egyáltalán nem nézem meg őket, mert nem ütik meg az animés "tökéletességi" mércét. Tehát az animében levő lányok jobban néznek ki, mint a valóságban lévők, és az agyam tetszési indexe már átvette ezt, és már hús-vér nőkre egyáltalán rá se nézek...



2016. máj. 21. 22:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Sok szabadidőd van. :-) Napi 20 rész?
2016. máj. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
Gehen Sie zur Pschihologer!
2016. máj. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
Na, akkor most kéne leállnod egy időre :D Az animék tudnak marha jók lenni, de amit te érzel, az már káros az életedre nézve, a saját érdekedben "szokj le", vagy örökre magányos otaku leszel.
2016. máj. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%
Ha meg tudod fizetni neked is lehet egy ilyened: [link]
2016. máj. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
55%

Azt,hogy dilis vagy.

,

2016. máj. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
Eggyel kevesebb konkurencia.
2016. máj. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
70%
csak az olyan ecchi animékben nagy a mellük,elég sokban normális vagy kis mellük van,mondjuk én lány vagyok és inkább lányoknak szólóakat nézek
2016. máj. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
4es, az a "csaj" nagggyon durván félelmetes :D biztos bottal sem nyúlnék hozzá.
2016. máj. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%
Mi lesz ezzel a világgal 100 év múlva... Jesszusom...
2016. máj. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
52%
Hát nem tudom... ez elég gáz.. anno én is néztem animéket, (elég sokat, volt hogy szintén 20 rész kivégezve egy nap alatt) de csak azért, mert valamibe menekülni akartam.. viszont ma már egyáltalán nem nézek 1-2-t elvétve. Ennek több oka is van. Egyik : rendbe jött az életem, 2: pont az ilyen "lányok". Valamint manapság egyre szarabbak vannak, semmi sztori de tele fanservice-el, nagymellű 0 ész visító mindenféle idióta karakterrel, amit régebben is alig bírtam elviselni, de már szinte csak ez uralja az "iparágat" ... az anime manapság tényleg azzá vált, amiért mára az emberek lenézik.. sajnos neked is be kell látnod, hogy rohadtúl nincs semminek se valóság alapja és olyan lány(okat)t sose fogsz kapni, mint a háremekben.. (szerencsére). valamint tényleg le kéne állnod a nézésével, mert nagyon eltorzítja az ideálról alkotott képet, és ha így folytatod sose lesz rendes kapcsolatod, illetve nem fogod jól érezni magad benne.Azok a ""lányok"" közel sem tökéletesek, kidolgozatlan karakterek, aránytalan anatómia, ès persze nem léteznek. Mivel én is elég sok ideig voltam ebbe a "világba" ezért el tudom mondani, hogy az anime jó, meg nem ártalmas... Egy kis mennyiségben. DE ha sokat nézel az már nagy befolyással lehet rád, nem jó értelembe. Sok conos ismerősömnél látom, hogy elkéne nekik egy pszichológus, mert annyira elrugaszkodtak a valóságtól ebbe az álom világba,hogy ha így folytatják, akkor nem lesz jó hatással a jövőjükre... mert akármilyen nehéz, ez a való élet és nem az, és itt is helyt kell állni, ha tetszik ha nem, mert senki se fogja őket pátyolgatni örökké.
2016. máj. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!