Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mutatja olyan sok pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mutatja olyan sok pasi a társkereső oldalakon az izmát vagy a házát, kocsiját, egzisztenciáját? Az ilyen pasik ilyen érzelmi intelligenciájú nőt szeretnének?

Figyelt kérdés
2016. jún. 29. 16:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%
Mert túl nagy a kínálat, és ha kiteszel pár sima képet magadról, a kutya nem fog rád felfigyelni. Valamivel fel kell kelteni a nők érdeklődését.
2016. jún. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

1. Hát azok olyan nők is akik ikxeb2dolgokkal fel lehet kelteni az érdeklődését

...abból se lesz szereteten alapuló kapcsolat..

2016. jún. 29. 16:06
 3/17 Titusztitusz ***** válasza:
Gondolom azért tesznek így sokan, mert VALAMIVEL csak VONZÓVÁ KELL TENNI MAGUKAT a hölgyek szemében...Máskülönben ugyan MIVEL tudnák felkelteni a hölgyek érdeklődését? Szerinted kérdező?
2016. jún. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Amiért a nők mutatják, a seggüket a csöcsüket, a majomseggszájukat stb..
2016. jún. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Azért, mert mással nem tudnak kitűnni a tömegből. Felszínesek, fel akarnak vágni, hogy ők a nagy valakik, miközben szerintem fogalmuk sincs, hogy ők nem istenek, hanem halandók.

És sajnos ez az átlag, még a nők körében is, csak ők mást mutogatnak.


Kereslet és kínálat!

2016. jún. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Még ha az izmaikat mutogatják, de van, aki a hatalmas sörhasát mutogatja, és azt hiszi, ez vonzó...
2016. jún. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

3. Csinosnak mondott lány vagyok szinte csak nők között dolgozok. Így tudom hogy a normális nőknek ezek a mutogatós páviánok csak inkább a vicc kategóriát fogják képezni. Voltam társkeresőn az ilyen pasiktól max röhögő görcsöt kaptam 😀😀😀

Amivel nálam fel lehet kelteni az érdeklődést az egy értelmes nem két szavas levél. Ahol őszintén elmondja mit gondol egy kapcsolatról esetleg valami érdekes hobby érdeklődési kör stb.

Exem pl tök átlagos pasi volt képek alapján de olyan vicces értelmes levelet irt hogy megtetszett főleg egy különleges érdeklődési köre.

2016. jún. 29. 16:20
 8/17 anonim ***** válasza:
Tényleg nem sértésként, de nálatok a "tök átlagos" a valóságban bőven átlag felettit jelent. Amúgy a kérdésre válaszolva, valamivel kompenzálni kell azt, hogy nem olyan előnyösen néz ki valaki. Ha egy sima képet tenne ki még csak rá se mennének az adatlapjára.
2016. jún. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
8. A tök átlagos pasi nálam azt jelenti hogy ha utcán velem szembe jön 10 pasi abból kb 7 beleillik. Amúgy exem szemüveges okoska feje volt és nagyon kis vékonyka
2016. jún. 29. 16:32
 10/17 Titusztitusz ***** válasza:
Nade kérdező...Azért szerintem ne ess át a ló túloldalára sem...Most csak képzeld el azt a helyzetet, ahol a társkereső palik, nem az izmaikat-kocsijukat stb. mutogatnák, hanem CSAK érzelmes bemutatkozó leveleket írkálnának...Aztán amikor mondjuk megtetszik neked egy-egy ilyen tehetséges trubadúr, és RANDIT BESZÉLSZ MEG VELE, kiderül hogy ez a szentimentális érzelmi lény TESTI ÉRTELEMBEN egy kancsal,púpos, kopasz, alacsony kis hajléktalan...Akinek a férfitagja is átlagos csikló méretü...Nos? Egy ilyen végkifejlet akkor hogy tetszene? Ha egyszer MÁS TÁMPONTRA nem vagy kíváncsi...
2016. jún. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!