Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti mit gondoltok arról, ha egy lány aranyosnak tart titeket, mármint személyiségre?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit annyira megkedveltem. Külsőre is tetszik, de az fogott meg benne leginkább, hogy egyszerűen annyira aranyos és jólelkű. Egyszer ezt emlitettem neki a múltkor, bár nem pont így.


Ti ebből mire gondolnatok?


2016. jún. 29. 21:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Azt, hogy felemelt, és berakott a barátzónás parkolóba.
2016. jún. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Azt, hogy barcátzónába rakott.
2016. jún. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hát pedig én nem raktam őt baratzonaba. :)
2016. jún. 29. 22:48
 14/15 Kenzo Tenma ***** válasza:
Az a viselkedésétől is függ. Simán lehet, hogy ezután csak barátként gondol rám. Vagy még úgy sem és lekoptat, mert megintcsak nem voltam egy badass srác. Merthogy általában az szokott kelleni ugye..
2016. jún. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Örulok neki,bar inkabb ferfikent nezzen ram, ne vmi gyerekkent,akivel jol eljatszadozhat. Innen egyenes az ut a barat zonaba!!
2016. jún. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!