Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti is megfigyeltétek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is megfigyeltétek, hogy egy lány lényegében mindegy h néz ki és milyen jellemre, személyiségre, úgyis lesz pasija, többnyire már tini korában?

Figyelt kérdés
Lehet csak az irigység szól belőlem, de olyan igazságtalanságnak tartom, hogy sok olyan lánynak, aki személyiségre egy aljas, kétszínű, szívtelen,nagyszájú hárpia, mindegy h szép vagy csúnya, de mégis lesz párja. Ellenben nekem visszahúzódó, egyszerű, szerény, állítólag cuki srácként meg egy lány sem jön össze. Pontosabban, aki járna velem az csak képet látott rólam és az ország másik végében él. De itt a környéken minden lány kerül vagy emberszámba sem vesz valamiért. Bár volt, h jól eldumálgattam idegen lányokkkal, de ez csak barátság jellegű dolog, ebben még belemegy a rendesebbje, ezeknek minden esetben volt is pasija. Volt olyan is egyszer, hogy haverom leszólított egy cuki lányt, az meg rólam kezdett kérdezősködni hirtelen, de nem tudtam mit kezdeni a helyzettel, mert nem akartam haveromtól lenyúlni a lányt, másrészt meg hallottam, h mondja a lány, h most nem akar kapcsolatot, nem rég lett vége az előzőnek, ez így leblokkolt, de néha úgy érzem talán ő lett volna aza lány, aki nekem kell, de azóta sem volt hasonló jó lehetőségem, általában le sem tojnak a lányok, még, ha kezdeményezek is. De mondom a legnagyobb vicc, h cukinak tartanak sokan, de persze ezek mind távol élő lányok, ha van is környékbeli köztük akinek bejövök az nekem nem jön be, mert vagy utálatos személyiségre vagy nem esetem külsőre.
2013. nov. 5. 20:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. nov. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
26%

A lányoknak több lehetőségük van pasit szerezni:

1. jól kell kinézniük

2. normálisnak kell lenniük

3. el kell hitetniük, h jól néznek ki (smink, ruhák, stb.)

4. el kell hitetniük, h normálisak (hazugságok, női praktikák, stb.)

Minden lány képes ezek közül valamelyikre.

A fiúknak viszont csak 2 lehetőségük van: jól kell kinézni v gazdagnak kell lenni. Ha egyik se megy, lemondhatsz a nőkről.

(Mellesleg megjegyzem, ha a lány azt mondta, h nem akar kapcsolatot, akkor soha nem tetszettél neki.)

2013. nov. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
41%

Tele vagy negatív gondolatokkal,saját magad görcsölteted be. Engedd el ezt a sok szart,és rendben lesz minden.

peace.

2013. nov. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Most kezdjem el sorolni, hogy hány 23-24 éves szűz lányismerősöm van, akiknek még életükben nem volt pasijuk?
2013. nov. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
76%

Ez nem igaz! Olyan osztályba kerültem, ahol a legtöbb lány 65 kg körül vagy felett volt kicsivel és egyáltalán nem volt pasijuk (köztük nekem se). Miután lefogytam hirtelen rám néztek a pasik :) Ezután nevetek, amikor itt azt olvasom, hogy csak a lányok felszínesek, a pasik meg szentek. Egy pasinak se kellettek a kicsit dundibb lányok, akármilyen szép is volt arcra némelyik lány.

Azóta csak erősödött ez a vékonylány mánia :D, pedig most is vannak ducik.


amúgy ennél a kérdésnél már megint várható a síró pasik áradata?

2013. nov. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
89%

Az 5-öshöz csatlakozom, amíg szemüveges és kissé csúnyácskább lány voltam - kb. 18 éves koromig - addig nemhogy rám sem néztek a pasik, még meg is aláztak páran. Miután elkezdtem dolgozni, és telt fodrászra, jobb ruhákra, eldobtam a szemüvegem és jó csaj lettem, szinte tapadtak rám a férfiak...; )


Sóval, én is mindig csak röhögök ezen a rengeteg álszent nyivákoláson, hogy minden nő felszínes, bezzeg azok a cuki és szuperjófej fiúk csak szeretni akarnak valakit... ;) :D Nagy kamu :D

2013. nov. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az 5-ös válaszolóhoz: ha "trógerebbül" nézek ki, mert csak egy farmer, sportcipő, póló, meg egy pulcsi van rajtam, a kutya se vesz észre. Amikor feszül rajtam a farmer, szoknya van rajtam rögtön megbámul mindenki. Még hogy a férfiak nem felszínesek...

Tisztelet a KIVÉTELNEK!

2013. nov. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Lányok, azért láttátok így, mert ti is csak a legjóképűbb pasikat veszitek észre. Ők pedig megtehetik, h külső alapján (is) válogatnak. A normálisabb, de kevésbé jóképű fiúk, akiknek nem a külső a minden, nem kellenek nektek.
2013. nov. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, mondjuk azért csak feltűnne valakinek, ha közelednek felé, akárhogy is néz ki, én meg jóformán bárkinek örültem volna 17 éves lányként. Szóval, nem kell azonnal visszatmadni, amikor szembesítenek titeket a gonosz valósággal.


Hozzáteszem, most sem egy tipikus jóképű vagy gazdag fiú a párom ;)

2013. nov. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Nem mindig tűnik fel, ha ronda az illető srác. Ha fel is tűnik, akkor is elfelejtitek másnapra, és nyafogtok tovább, h nem kelletek senkinek. Tapasztalat.
2013. nov. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!