Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit akarnak a férfiak valójába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarnak a férfiak valójában? Meg kell játszanom magam vagy ebben is csak meg kell találni az igazit?

Figyelt kérdés

Persze, nem lehet általánosítani, de hátha van valami vezérfonal...

Olvasni, hogy a férfiak harcolni szeretnek a nőkért, és ha megkapják már nem érdekes nekik. De itt sokan írják, hogy ők aztán nem akarnak futni meg teperni.

Tapasztalatom az, hogy amíg azt játszottam, hogy engem nem érdekel annyira, mint amennyire ő érdeklődik irántam, jobban érdeklődött utánam az aktuális férfi, mint amikor nyiltan kifejeztem, hogy mennyire oda vagyok érte, szeretem, fontos nekem.


2016. jún. 30. 15:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő.
2016. jún. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Meg kell találni az aranyközéputat, mint mindenben.


Legyél kedves és visszafogott, de az ágyban egy riib@nc.


Vagy legyél kenyérre kenyhető az ágyban, de tudj csipkelődni, kacérkodni azon kívül.


stb...


23/F

2016. jún. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

Igazából sok mindentől függ hogy mi a jó. Mert ha túl könnyen adod magad, akkor tudja hogy bármikor ott vagy neki, és talonba rak. De viszont ha tudni hogy mit érez, akkor könnyebb továbbvinni a dolgokat, ha a férfi akar valamit.

Azt tudod esetleg csinálni, hogy vegyes jeleket adsz, vagy hol kifejezed a vonzalmad, hol pedig nem, vagy nem tudhatják hányadán vagy, így azt sem láthatják, hogy teljesen elzárkózol, de ugyanakkor könnyen kapható sem vagy .

2016. jún. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem kell túl könnyen odaadni magad, de egyértelmű jelek lehetnek, hogy te is érdeklődsz iránta. Egy mosoly a randin nem egyértelmű jel :D Olyanokra gondolok, hogy te is keresheted néha, nem kell várni mindig a csodát, hogy mikor fog írni.
2016. jún. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 PearlDiver ***** válasza:

Harcolni egy nőért (és viszont) szerintem lehet úgy is, hogy már megkaptuk egymást. El kell érni, hogy legyenek kihívások a kapcsolatban - kimozdulni otthonról, közös projekteket kitalálni, pl önkéntes munka, közös utazás, ismeretlen dolgok felfedezése, segítés másokon együtt - ha elhiszed, hogy az élet egy nagy kaland is tud lenni, akkor megtalálod ezeket.

És emellett legalább nem kell játszmázni, hogy nehogy azt higgye, "jaj értéktelen vagyok csak mert kimutatom az érzéseimet". Azt hiszem a szíve mélyén senki nem erre vágyik...


26F

2016. jún. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Ensam skog ***** válasza:
Azt hogy légy önmagad...
2016. jún. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerencsejatek, mert van sok idiota akivel jatszadozni kell, sokan meg csak egy kis szeretetre varnak es orulnek ha van meg extra jutalom is barmilyen testi dolog meg pluszba. Nem egyszeru megtalalni a megfelelot, de bizom benne en is h meglehet vhogy. :)
2016. jún. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ahogy az első válaszoló írja, egyénfüggő. Minden férfi más.
2016. jún. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
JHarcolni Erdélyért harclnék, nőért nem. Küzdeni is a WC-n kell székrekedéskor, nem nőért. Vagy megvan a közös rezgés egy nővel, vagy nincs. Ennyire egyszerű. :)
2016. jún. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lássuk csak, hát én férfiként pénzt, nyugalmat, sok szabadidőt akarok. Más nem izgat, ezek közül pénzem nincs, mert munkanélküli vagyok, sajnos nyugalmam sincs mindig, szabadidőm viszont rengeteg van, tekintve, hogy nem járok dolgozni.
2016. jún. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!